Back button

“Aasta tegija 2020” on Ken Tiivel

Sel aastal valisime Minu Unistuste Päevas mitmeid tiimisiseseid tunnustusi ning “Aasta tegija 2020” üks viiest väljavalitust on Ken Tiivel.

Tiimi tegija on vabatahtlik, kes teeb kõike ja jõuab kõikjale. Vahest ei pruugi ta tegutseda üldse eesrindel, kuid tema tugi taustajõuna on alati tuntav ning asendamatu. See on vabatahtlik, keda saab 100% usaldada ja kes on oma nõu ja jõuga alati olemas. Nominatsiooni eesmärk on tõsta fondis esile neid usinaid unistuste võlureid, kes on tagatubades oluliseks taustajõuks.

Teised tiimiliikmed: “Ken on lõbus ja väga äge säga, kes leiab igale probleemile lahenduse ning kellega koostöö sujub naljatades. Tegija Ken!”

Kenile tuli tunnustus üllatusena: “Kui tore uudis! Ma tõesti ei tea, kuidas see mina saan olla!” sõnas ta.

Ken on varasemalt töötanud hotelli- ja restoranimaastikul ning hetkel tegutseb ta Põhjala Cateringi müügi- ja projektijuhi kohal. Mehel on pikk kogemus rahvusvaheliste cateringi projektide eestvedamisel ministrite tasemeni välja, mida toetavad head etiketiteadmised. Oma suurimaks tugevuseks peab Ken kõrgetasemeliste protokolli ürituste juhtimist. Tema jaoks on elus tähtsal kohal pere ja sõbrad. “Tööd peab tegema aga selle juures võib samal ajal ka lõbus olla,” ütleb Ken.

Minu Unistuste Päevas täitub Kenil vabatahtlikuna sel sügisel kolmas tegevusaasta. Aitäh Ken, et aitad laste unistustel täituda ning panustad koos meiega!

Ken Tiivel on üks viiest Minu Unistuste Päeva “Aasta tegijast 2020” (foto: Tiina Annamaa)

Liitu meie uudiskirjaga