Back button

“Aasta projektijuht 2020” on Janika Roosimäe

Hindame Unistuste Päevas vabatahtlikke, kes julgevad võtta projektijuhi vastutusrikast rolli ning Janika Roosimäe on just selline inimene, pälvides sellega “Aasta projektijuhi” tunnustuse.

“Aasta projektijuht” on vabatahtlik, kes suudab projekti meeskonda ühiste eesmärkide nimel liita ja tegutsema panna. Ta on vabatahtlik, kes teab, et unistuste päev on tervik ning lapsele rõõmu ja elamuste pakkumise kõrval on sama olulisel kohal ka kõik muud projektiga seotud “tüütud” tegevused nagu näiteks raporti täitmine. 😊

Janika jaoks oli tunnustus positiivne üllatus, mida ta ei osanud oodata. Tiimikaaslased Janikast: “Janika on alati valmis projektijuhtimist enda peale võtma ning talle satuvad alati muidugi ka ägedad unistajad, kellel on väga lahedad unistused, mida täita. Ta oskab olla meeskonnaühendaja ja igas olukorras säilitada rahulikku meelt. Temaga koos töötab terve tiim tervikuna. Ta pühendab end parima tulemuse saavutamiseks sajaprotsendiliselt ning hoolitseb selle eest, et asjad on hästi korraldatud. Siiras! Armas! Abivalmis!”

Minu Unistuste Päeva “Aasta projektijuht 2020” on Janika Roosimäe (foto: Jake Farra)

Janika on õppinud ärijuhtimist. Talle meeldib aga end pidevalt täiendada ning seetõttu läks naine peale ülikooli õppima floristiks. Terve elu on Janika töötanud inimestega ning viimased aastad ongi tee teda viinud personalivaldkonda otseselt inimestega tegelema. Tänasel päeval on ta osa suurepärasest globaalsest tiimist ABB-s, kus tegeleb HR-teemadega.

Janika lisab: “Hindan elus enim pere ning sõpradega koosolemist. Igal võimalusel avastaks ma nendega koos maailma ning reisiks ringi. Minu jaoks on oluline omavaheline koostöö ning leian, et tänu koostööle sünnib edu nii tööalaselt, kui Minu Unistuste Päevas. Meil on ülimalt hea tiim ning liikmed, kes igati panustavad. On au olla osa sellisest tiimist ja organisatsioonist nagu Minu Unistuste Päev.”

Minu Unistuste Päevaga liitus Janika 2018 kevadel ning seega täitus tal käesoleval aastal kolmas tegevusaasta. Aitäh, Janika, et aitad imelistel unistustel täituda ja jagad oma aega ning energiat koos meiega! Palju õnne tunnustuse puhul!

Liitu meie uudiskirjaga