Carolini unistuste päev

Rahaline toetaja

Tallink Grupp AS

Vabatahtlikud  

Projektijuht Liisa Rüütel, Kaari Lainevool, Kerly Virk, Reini-Ly Sukk

Continue Carolini unistuste päev

Loovuse lend Viimsis!

Unistuste päev sai alguse Viimsi Teraapiakeskuses, kuhu koguneti kunstitundi. Carolini saatsid sellel päeval tema õde, vend ja onutütar ning lastega oli kaasas ka armas vanaema, kes kõigil silma peal hoidis. Teraapiakeskuses ootas neid tore üllatus – lapsi tervitas rõõmus Lepatriinu, kes aitas päeva mõnusalt käima lükata. Lepatriinu jutustas lastega ja julgustas neid loovalt tegutsema, nii et kogu ruum täitus kiirelt mõnusa energiaga.

Kunstitunnis joonistasid ja kleepisid lapsed oma mõtteid ja unistusi lõuendile. Laud oli täis kriite, kleepse ja põnevaid materjale ning igaüks sai luua midagi täiesti omanäolist. Kui maalid said valmis, liikus seltskond sujuvalt edasi muusikateraapiasse. Peagi hakkasid kõrvalruumis mõnusalt mürtsuma trummid ning helisema ukuleled ja teised pillid. Lapsed proovisid erinevaid pille ning näis, et palju polegi rohkem vaja, et üks äge rokk-kontsert kõigi osalusel anda.


Lõuna friikatega!

Pärast loomingut ja muusikat oli aeg kõhtu täita. Seltskond suundus hubasesse Black Rose pubisse, kus ootas maitsev lõunasöök. Laual olid ka tüdruku lemmikud friikartulid ning magustoiduks pannkoogid jäätisega.

Einete vahepeal kostusid pubi mängutoast rõõmsad kilked. Lapsed mängisid Lepatriinuga kulli ja ehitasid legodest maju.

Seiklus veekeskuses

Kuid päeva suurim seiklus ootas alles ees. Seltskond suundus Atlantis H2O Aquaparki, kus algas tõeline veemöll. Torudest lasti alla tuubidega ja ilma, liumägedest sõideti alla käest kinni ja isegi kõhuli. Kilked ja naer kajasid üle veepargi. Kõik saunad said läbi proovitud ning kõige julgemad lapsed käisid isegi jääkülmas vees karastamas. Veepark ja spaa pakkusid nii palju erinevaid veerõõme, et lapsed ja vanaema nautisid iga hetke täiel rinnal.

Unenäod hotellis

Kui lõpuks olid sõrmeotsad vees olemisest täiesti kortsu läinud ja õhtupoolik juba terendas, suunduti edasi Tallink City hotelli, kus lapsi ja vanaema ootas kosutav õhtusöök.

Ja siis täitus veel üks suur unistus – ööbida päris hotellis! Pehmetes voodites lebades meenutasid lapsed päeva kõige toredamaid hetki: värvilisi maale, trummide tujuküllast põrinat, maitseelamusi mõnusates toidukohtades, veepargi pööraseid liumägesid ja krapsakat Lepatriinut, kes  unistuste päeval nendega kaasa lendas. 

Seikluse jätk lennukalt Batuudikeskuses!

Järgmisel päeval seiklus veel jätkus! Suunduti Trampolino batuudikeskusesse, kus koos teiste lastega sai mitu tundi rõõmsalt hüpata, kõrgele lennata, saltosid teha ning avastada põnevaid pimedaid tunneleid ja torusid. Iga hüpe tõi kaasa kilkeid, naeru ja tõelise seiklustunde!

Kokkuvõte

Pärast hoogsat hüplemist ja naerust kihavat mängu suundus pere Baby Back Ribs & BBQ hubasesse rüppe keha kinnitama. Õhus hõljus isuäratav grillilõhn ning laud täitus peagi kõige paremaga. Nagu ikka, jäi Carolin truuks oma suurele lemmikule – kuldpruunid, krõbedad friikartulid! Magustoiduks saabus tõeline maiuspala – siidine jäätisekokteil, mis maitses kui väike pidu klaasis. See oli nii vastupandamatu, et tüdruk otsustas rõõmu ka sõbraga jagada. Naer, maitsed ja soojad hetked põimusid üheks mõnusaks tervikuks, kui koos meenutati päeva seiklusi ja kogu nädalavahetuse säravaid elamusi.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee