Minu unistuste päev

Fotosessioon Downi sündroomiga lastele

Lõbus fotoprojekt pakkus Downi sündroomiga lastele palju rõõmu

Märtsi lõpus toimus Downi sündroomiga laste pildistamine, mille eesmärk oli tabada nende vahetut ja rõõmsat loomust. Seitsme perekonna emotsioone jäädvustasid fotograafid Guendalina Pillisio ja Raimo Riberg. Fotoprojekt korraldati 21. märtsil toimunud ülemaailmse Downi sündroomi päeva raames.

Pildistamise juurde kuulusid loomulikult ilusad riided, kaunid soengud ja fotomeik. Tüdrukud kandsid ilusaid kaharaid printsessiseelikuid ja värvilisi pluuse ning poisid lahedaid särke, pükse ja sonisid. Lapsed olid väga rõõmsad, et kõik riided jäid neile päriseks. :-)

Lastele pakkus pildistamise ajal tuge meie eriline kaaslane, teraapiakoer Bree koos koerajuht Kätlyn Nõmmega. Fotosessiooni ajal sai ka keha kinnitada – pakuti maitsvaid pirukaid, küpsiseid ja viinamarju.

Pildistamispäev oli täis emotsioone ja ilu, muusikat ning tantsu. Lapsed olid väga vahetud ja tundsid end esimesest kartusest üle saades kaamera ees juba päris vabalt. Mõni laps oli kohe sündinud fotomodell! ;-) Eriti meeldis neile mängida värviliste õhupallidega ning kõigi suureks lemmikuks osutus mõistagi teraapiakoer Bree!

TAGASISIDE:

Kallis Minu Unistuste Päeva meeskond!

Suured, suured tänud tänase päeva eest Liinu ja tema pere poolt! Emotsioon, mille Liinu täna sai, on super. Meikimine oli temale esmakordne kogemus ja see meeldis talle kohe väga, väga. No ja milline uhke seelik... iga printsessi unistus. Teil on maagilised võimed panna laps tundma end nii erilisena, ja kui kiiresti ta end veel kaamera ees avas! Koju tulles tegi ta mulle otsaette musi ja ütles: “Ma olen nii õnnelik.” Aitäh teile selle eest! Mis saab ühe ema jaoks olla veel parem, kui see, et tema lapsed on õnnelikud! Ja see tundeavaldus tuleb nii siiralt! Kummardus!

Parimat soovides ja tervitades,
Krista, Chris-Liini ema

"Ja meie poolt ka suuuuuuured tänud! Väga vahva olevat olnud" -
Liisi ema 

VABATAHTLIKUD: Teele Kants, Kaari Lainevool, Meery Reitel, Kertu Siir,  Triin Vaikmäe,  Annika Jenkins