Minu unistuste päev

Martini unistuste päev

Martin veetis oma värvilise unistuste päeva Linnanmäki lõbustuspargis!

Martin, Martin, Martin.. milline väike päike koos oma imeliste õe ja vennaga! Aga no ei ole miskit imestada, sest esmane vastuvõtt nende ema poolt oli täpselt sama soe kui suvine päike. Martini emme oli pisut eeltööd teinud enne meie saabumist ja kahtlustusteta tuli sealt üks kirev sõna- lõbustuspark! Nõnda polnud pikalt mõelda kui, et laevasuund Soome poole ja sammud Linnanmäkki, sest teist nõnda vahvat lõbustusparki meil siinpool Euroopas pole.

Kuigi äratus sel pisut jahedal laupäeva hommikul oli varajane ei heidutanud see meid ega seda vahvat pere ja juba 7.40 lõgistasime naerda hommikusöögilauas. Lapsed kuni päris lõpuni täitsa täpselt ei teadnudki, mis toimuma hakkab.

Trammiga Linnanmäki ette jõudes lõid Martini silmad seletamatult särama, et oh, sinna tahaks küll minna! Ja no kui sellele järgnes ema kinnitus, et sinna me lähemegi, ei tulnud plaanidel otsa ega äärt, et mis kõik ära on vaja proovida. Hoolitama Martini meeter ja pisut peale pikkusest ei hirmutanud teda ükski atraktsioon, jama oli ainult neil seatud pikkuse piirangutes.. aga kui juba pikem, siis tuleb vol2!

Hoolimata õues varitsevatest pilvedest ja vihmapiiskadest, oli meie päev täis päikesepaistet ja unistuste päev venis täitsa järgmisesse päeva välja, kui sai soojade kallistustega ja küllatuleku plaanidega üksteist koduteele saadetud! :)

VABATAHTLIKUD: Mari-Liis Altmann, Valdo Essmann

TAGASISIDE: „ Võin julgelt öelda, et 27. mai ei olnud ainult Martini unistuste päev vaid kogu meie pere unistuste päev. Kõik oli lihtsalt suurepärane. Väga tihti tuleb see päev jälle jutuks ja kõigil lähevad silmad särama ja naeratus tuleb näole. Kõiki neid emotsioone, mida me kogesime, ei ole võimalik sõnadesse panna. See oli üks imeline päev, täis naeru ja kilkeid. Tänan südamest kogu Teie tiimi. Aga eelkõige tahan öelda sulle, Mari-Liis, et sa teed väga õiget asja. Sinusuguseid inimesi võiks ilmas rohkem olla :) Sa oled nii päikseline ja soe inimene! Rõõm oli sinuga kohtuda ja loodan väga, et kohtume veel :) Kõike paremat ja palju päikest! Kallistame :)“ – Marianna, Martini ema.