Minu unistuste päev

Danieli unistuste päev

Meremehest jäätisemeister Daniel
Danieli unistuseks oli merel jahiga seilamine. Kuna vanaisa on Tallinki laeval automatiseerija, siis kõik, mis seostub laevade ja mehaanika juhtimisega, on Danieli jaoks põnev. Samuti meeldib poisile koos vanaisaga Harku järvel kalal käia. Ja millisele lapsele ei meeldiks jäätis, seda veel eriti soojal suvepäeval!? Emaga sai kokku lepitud, et teeme ühe vahva ürituse koos Danieli sõpradega. Meri, laevad ja käsitööjäätis sobisid selleks suurepäraselt!

Meri ja laevad

Nii jõudiski kätte pikalt planeeritud 10. juuli lootuses, et selle aasta heitliku suve ilus ilm, on meile abiks Danieli unistuste päeva õnnestumiseks- nii ka läks! :) Päike ja suvine soojus olid meiega, kui sõitsime Tallink Taksoga Muuga Sadamasse. Seal ootas meid Alfons Hakansi puksiirlaevade rõõmsameelne meeskond.

Lastel oli võimalus erinevate puksiirlaevadega tutvuda ja ühega neist teha ka väike meresõit. Daniel sai olla päris kapteni rollis ja juhtida ehtsat laeva. Puksiirlaeva juhtimine ei käigi roolirattast, vaid erinevatest kangidest ja näha on lausa 360 kraadi ümbrust. Danieli suust oli kuulda ainult ühte kommentaari: „Mul pole lihtsalt sõnu.“  Selline suurepärane kogemus on kindlasti meeldejääv pikkadeks aastakümneteks.

Oli aeg suunduda laeva meeskonna mugavasse toitlustusruumi, et nautida Carmen Cateringi hõrgutavaid suupisteid. Muidugi ei puudunud meil ka magus vahepala- Maitsvate Muffinite mereteemalised kohupiimamuffinid lausa sulasid suus. Nii oligi kaks tundi läinud nagu võluväel ja oli aeg jälle end sisse seada Tallink Takso mugavasse bussi.

Hõrgutavad jäätised

Takso rattad viisid meid Tallinna vanalinna ning peatusid Gelato Ladies jäätisekohviku ees. Sisenedes ootas meid ees suur käsitööjäätiste valik: maasika, oreo, kiivi-banaani ja veel terve rida erinevaid maitseid. Igaühel oli võimalus valida endale kõige meelepärasem. Oli see alles raske valik! Lõpuks valikud tehtud, oli üheskoos sõpradega jäätist nautida nii mõnus.

Danieli aga ootas ees tõeline katsumus! Sisenedes jäätiselaborisse oli poisil võimalus teha ise puuviljadest sorbetti. See õnnestus suurepäraselt ning Danieli silmadest oli näha tõeline õnnehelk kui ta parasjagu jäätist masinast välja võttis. Nagu oleks tegemist juba kogenud jäätisemeistriga.

Kingitused ja kallistused

Pärast jäätise nautimist ootasid Danieli kingitused. Esimene kingitus oli ettevõttelt Salmo ga Kalale, mis oli spetsiaalselt Danieli jaoks kokku pandud kalaõng. Nüüd on võimalus koos vanaisa- ja päris oma õngega minna Harku järvele kalale. Selleks, et koduses miljöös mereteema jätkuks, kinkis firma Tomson poisile lego, politsei paadi ja väikese Ty kaisuka. See oli nagu kirss tordil, mis Danieli lausa sõnatuks võttis.

Oli tore näha kuidas lisaks poisile nautis päeva ka Danieli ema. See oli imeline päev, kus kõik said üheskoos aega veeta ja midagi vahvat ühiselt teha! :)

TAGASISIDE: „Daniel oli ülirõõmus selle päeva üle. Veel kord suur aitäh teile! Sellest päevast sai lapse jaoks unustamatu elamus. Suurepärane päeva korraldus! Te tegite selle unistuste päeva imeliseks! Suur tänu teile headuse ja hoolivuse eest!“-Danieli ema

VABATAHTLIKUD: Annika Jenkins, Natalia Kond, Helen Nurmsoo