Minu unistuste päev

Cassandra unistuste päev

Cassandra kohtus unistuste päeval Jaagup Kreemiga, tutvus prantsusepäraste hõrgutistega ning õppis käsitöö nippe :)

Ühel ilusal päikesepaistelisel päeval sõitis limusiin Cassandrale ja tema lähedastele (ema, isa, õde) järgi, et pere saaks üheskoos veeta mõnusa unistuste päeva. Limusiin viis Cassandra koos oma perega ilusalongi, kus talle, tema õele ning emale tehti soengud ning kerge make-up. Sättimisest ei pääsenud ka pereisa :) Temalgi kohendati juukseid ja puuderdati nina. 

Edasi suundusime kohvik-restoran Pierre’sse, kus meid ootasid snäkid imeilusas eraldatud ruumis. Laud oli rikkalik ning ruum väga hubane. Cassandra esimene külaline Liina kinkis Cassandrale nuku ning koos sai ka heegeldatud, talle kingitud käsitöö raamatu järgi.

Järgmisena külastas meid prantsuse keele õpetaja Triin, kes lasi Cassandral pimetesti käigus ära arvata, milliste prantsusepäraste hõrgutistega oli tegu. Ära tuli arvata kerged prantsuse snäkid ning ka paar vürtsi. Koos sai ka prantsuse-keelset laulu harjutatud. Kõhud muutusid juba tühjaks ning Pierre oli valmistanud imemaitsva ribi prae. Magustoiduks šokolaadi fondant. Vahepeal sai jagatud ka kingitusi.

Järgmine peatus - Eesti Rahvamuuseum, Terminaatori kontsert! Cassandra suurim iidol, laulja Jaagup Kreem, ootas tüdrukut juba soundcheckile! Väike tee/mahlapaus ning päeva lõpetas akustiline Terminaatori kontsert. Cassandra jäi oma päevaga väga rahule ja oli natukene kurb, et tema unistuste päev juba nii kiirelt pidi lõppema.

VABATAHTLIKUD : Liisi Sagor, Leena Tauk, Ela Luhaaru, Kersti Urbala, Marielle Mugra, Anni Lamp (fotograaf)Toetajad

Tartu Lotte Lasteaed  Põhja Mööbel   Luxtaxo  Ilustuudio Tuhkatriinu Lugu  Kohvik Pierre   Eesti Rahva Muuseum   Jaagup Kreem    Terminaator    Tartu Kaubamaja  Kontserdikorraldaja Lauri Land   Triin Aljaste   Liina Pärnpuu  Anni Lamp