Minu unistuste päev

Annabeli unistuste päev

Väiksed trikid, väiksed nipid! Annabel meisterdas oma unistuste päeval koos sõprade- ja Pipiga maitsvad pannkoogid ning õppis mustkunstnik Richardi käe all selgeks õige mitu maagilist nippi. 

Unistuste täitumise algus

Unistuste päev toimus Eesti taasiseseisvumise päeval, mis algas perele limusiinisõiduga peopaika, Viimsi vabaõhumuuseumisse. Seal ootasid Annabeli tema vanavanemad ja lähedased sõbrad, keda oli eelnevalt peo toimumisest teavitatud armsate kutsetega. 

Annabeli pidu toimus Viimsi vabaõhumuuseumi hoones, mis oli ümbritsetud suure rohelise maalapiga ning imelise vaatega merele. Ilm oli ilus ja terve päeva säras taevas päike ning lapsed said rõõmsalt õuealal aega veeta. Kõhud täis, mindi fotograafiga mere äärde vahvaid pilte tegema.

Üllatuskülaline Pipi

Korraga ilmus põõsastest välja Pipi, kes tekitas lastes suurt elevust ja rõõmu. Pipi ning lapsed otsustasid koos pannkooke valmistada. Pannkoogid tehti papist taldrikutele, mida iga laps sai vastavalt soovile kujundada. Pipil oli kaasas veel igasugu põnevaid asju, mis valmistasid nalja lastele ja perele. Annabel ning Pipi käisid ka koos konni otsimas, kuid ühtegi konna seekord ei leitud. 

Pärast Pipi lahkumist said lapsed võimaluse teha üksteistele näomaalinguid. Lapsed olid põnevil, et said seekord ise näole maalida ja oma fantaasial lennata lasta. Lisaks tegid peolised oma kätele armsaid tätoveeringuid. Värvimöllu keskel valmistasid kõik peolised Annabelile mälestuse - iga külaline jättis oma käejälje lõuendile. Lõuend käejälgedest tuli kirev ja vahva! 

Mustkunstnik Richardi maagilised trikid

Mis on üks pidu ilma maagiata? Lapsed olid Richardi trikkidest väga vaimustatud. Richard kaasas oma trikkidel abiks ka Annabeli, õpetades etteaste käigus tüdrukule selgeks õige mitu maagilist nippi. Annabeli unistuste päeva lõpetas ükssarviku kujuline maitsev tort. Iga peoline sai kaasa toreda kingikoti, milles peitus väike maiustus ning tegevusnukuke.

See oli üks tore päev parimate sõprade, lähedaste, Pipi ja mustkunsti keskel!

TAGASISIDE: 

"Armas Minu Unistuste Päeva meeskond!

See, mida Te nende väikeste inimeste jaoks teete, on lihtsalt IMELINE! Meie alustasime oma unistuste päeva ootamist juba suve alguses. Uskumatu jõud on sellistel ootustel ja lootustel lastele! Arvan, et meie saabuvast päevast oli kuulnud juba kogu haiglapersonal. 

Olles väga pikalt oma armsatest sõpradest eemal olnud, olid nemad kõige olulisem osa Annabeli unistuste päevast! Nii hea oli vaadata seda siirast rõõmu, mis tekkis lastel limusiiniaknast mööduvatele autodele lehvitades või Pipiga selili murul konna mängides. Ja ma ei saaks väita, et rõõmu ja nalja meile vanematena või vanavanematena oleks selles päevas kuidagi vähem olnud.  

Meie koduseina kaunistab ühiselt sel päeval valminud pilt ning meie südametes on suur tänutunne, et Te neid päevi korraldate. Mitte ainult Annabelile, vaid kõigile neile lastele. Nad on seda rohkem kui väärt! Meie kõige suurem õppetund sellel teekonnal ongi olnud see avastamine, kui palju häid inimesi maailmas ja meie ümber on!

Aitäh, aitäh, aitäh! Ja kõigi unistuste täitumist!" - Annabeli perekond


VABATAHTLIKUD: Maris Süld, Kristel Mägi, Triin Suiste, Priit Link, Sigrid Hänni

Toetajad

 Ma Armastan Aidata  Cafe Cinema & Catering  Timesmith OÜ  Rouge Cafe tordid  Milla Kuhto photo artist  Viimsi Vabaõhumuuseum  Andra fotod/ Andra photos   Maris Süld   Terry Ney   Evely Kaibald  Vergi Suiste  Fazer Eesti AS  Katrin Astudneva mustkunstnik Richard Samarüütel  Rainer Truber