Minu unistuste päev

Gregori unistuste päev

Gregor sai oma unistuste päeval sõita traktori ja jätsiautoga ja muidugi kohtuda oma lemmikuga- Jüri Pootsmanniga.

Kohtusime särasilmse Gregori ja tema emaga esimest korda Tallinna kohvikus, et välja selgitada need tegevused, mis lapse rõõmsaks teevad. Väikese mängu ja jutuajamise käigus saime kirja märksõnad- friikad, traktorid, loomad, masinad, jäätis ja Jüri Pootsmann.

Kui kätte jõudiski lõpuks kauaoodatud Unistuste Päev siis ei teadnud ei Gregor ega pere tegevustest midagi. Pere teadis vaid millal neid peale võetakse, et päevaga pihta hakata. Oh seda põnevust!

Pere autos võis meie seiklus alata. Et autosõit oleks lõbusam sai pisike noormees kätte ka esimese kingituse Tomson Toysi poolt- põnevad legod ja kaisuloomad, kellele koos vennaga ka päeva jooksul nimed leiti ja keda hellalt hoiti. Eriliseks lemmikuks kujunes kutsa, kes sai kohe nimeks Duke. Meie eriliseks rõõmuks oli Gregor sama kutsat paar päeva tagasi televiisorist nänud ning emalegi öelnud, et just sellist ta sooviks ka omale. Seda kuuldes sulasid meie kõigi südamed.

Sõit algas ja poiste soovil sai tee peal kuulatud ka nende suure lemmiku- Jüri Pootsmanni lugusid. Esimeseks sihtpunktiks oli Olustvere, kus värviliste sügislehtede vahel sai pere sõita hobukaarikuga, vaadata erinevaid loomi, kuulda nende elust ja isegi teha pai suurele notsule. Seejärel said Gregor ja ta vend sõita suure traktoriga. Tehti lausa mitmeid sõite ja poisi naeratus reetis, et see oli tema jaoks üks põnev sõit!

Enne tagasisõitu näitas fotograaf Magnus Heinmets poistele, kuidas lennutada drooni ja sellega filmida. Kõigil olid kõhud juba korisemas ja saigi meie järgmiseks sihtpunktiks söögikoht, kus kindlasti saaks friikaid. Kaisuloomad lauale pandud said poisid koos Magnusega neid pildistada kuni söögi saabumiseni. Kõhud täis söödud oligi aeg hakata tagasi Tallinna poole sõitma.

Kuid ega sellega meie päev veel läbi olnud, ees ootas järgmine üllatus. Gregor jäi sõidu ajal magama ning Sikupilli parklasse keerates ootas meid seal ees Balbiino jätsibuss. Vend Carli terav silm märkas koheselt roolis Jüri Pootsmanni, mille peale ka Gregor ärkas ja pisut segduses näoga jätsibussi läks. Unine ja kahtlev nägu kadus kohe, kui poiss Jüri süles jätsibussiga sõita sai ning nad elust-olust jutustasid. Jüri kutsus poisid Rootsi kruiisile, kus nad tema esinemist vaadata saavad.

Tuju oli laes ning koju minna aga ei tahtnud veel keegi. Ent leevendas teadmine, et peagi on tulekul kruiis Rootsi koos Jüriga, mida poisid saavad oodata jäätist nautides, mida nad koju kaasa said lausa kastitäie!

Pere oli väga rõõmus ja kõik vabatahtlikud olid südamest õnnelikud korda läinud päeva üle.


TAGASISIDE:
“Kõigepealt sooviks tänada südamest Teid kõiki tüdrukud selle toreda päeva eest! Kõik tegevused olid täpselt sellised, mis Gregorile meeldivad. Ma usun, et tema rõõmus meel ütles, kui tore kõik oli! Suureks üllatuseks meile kõigile oli päeva lõpus kohtumine Jüri Pootsmanniga jätsibussis (Kaks suuuurt lemmikut koos), mis jättis poistele ikka kustumatu elamuse :) See päev andis meie perele positiivseid emotsioone pikaks ajaks!! Ja kohe kohe on tulemas Rootsi reis, mida Gregor koos vennaga pikkisilmi ootab, kuna Jüri Pootsmann kutsus ju tema sinna :) Uus kaisukas Duke käib muide Greogriga lasteaias ning magab kaisus igapäev :)

Aitäh sellisele toredale organisatsioonile ning Teile vabatahtlikele, kes teete suure töö ära!” – Carol, Gregori ema

VABATAHTLIKUD: Andra Viidikas, Meryl Kärner, Victoria Tääker.