Minu unistuste päev

Laura unistuste päev

Laura suurimaks sooviks oli loomadega aega veeta ja nende eest hoolitseda!

Meie teekond Laura ning tema perekonnaga sai alguse külaskäigust nende juurde. Meid võeti vastu äärmiselt soojalt koos ahjusooja koogiga! Lauraga aega veetes õppisime tema armastuse kohta loomade vastu. Ta rääkis, kuidas ta kõiki loomi, isegi kurje metsloomi, oleks nõus ravima ja aitama!

Nii sündiski idee tema unistuste päevaks – kõike-kõike, mis on seotud loomadega! Ja nii läksgi!

Laura, tema pere ning sõbranna jõudsid varajastel hommikutundidel Kuristu miniloomaaeda, kus lahke pererahvas tutvustas oma loomi. Lisaks oli kõigil võimalik ka küülikuid, lambaid, jaanalindu ja hobuseid toita ning muidugi paitada. Tundus, et vihma ei pannud lapsed tähelegi:)

Kuristu miniloomaaeda tuli meile aga vastu limusiinijuht Toivo oma valge suure limusiiniga, millest kõik vaimustuses olid. Laura küsis minult ja oma emalt, kas sellise autoga on võimalik iga päev sõita ning me vastasime, et kõik on võimalik! Tuleb ju suurelt unistada! Seejärel jõudsime me hubasesse Kasside Turvakodusse, kus meid taas suure naeratusega vastu võeti – seda mitte vaid inimeste, vaid ka umbes 50 kassi näol. Paitamine, jooksmine, mängimine ja toitmine kestsid ligi kaks tundi ning see aeg läks kui võluväel. Kuid sellega veel päev ei lõppenud! Limusiin viis meid ka päeva lõpp-punkti, milleks oli Nurri Kassikohvik! Lisaks meie kostitamisele, lasi Nurri majarahvas lastel ka kasse kostitada. Sellele lisandus ka otseloomulikult kassidega mängimine ning nende silitamine! Väike jäätis sinna otsa ja päev oligi suurepäraselt möödunud.

Unistus teeb imet!


TAGASISIDE:

“Kõigepealt täname me Sind südamest, et Sa Laurale nii meeldejääva päeva korraldasid. Ta räägib sellest siiani ja on väga õnnelik. Talle meeldis kõik- nii miniloomaaed, kasside hoiukodu kui ka kassikohvik. Kõige sügavama mulje jättis aga kasside hoiukodu ja meie peres on idanemas plaan sealt endale üks sõber võtta.” 

“See, mida Sa teed on imeline ja Sa tegid kaks tüdrukut väga õnnelikuks. Soovime Sulle Sinu unistuste täitumist! Aitäh Sulle veelkord, kallistus kogu perelt!”


VABATAHTLIK: Monika Himma