Minu unistuste päev

Emade ja laste unistuste päev

Muinasjutuline unistuste päev koos emadega!

Muinasjuttudes on kõik võimalik ning õnnelik lõpp alati tagatud, seega otsutasime meiegi korraldada ühe tõeliselt muinasjutulise unistuste perepäeva emadele ja lastele. Pisut ebatavalise, kuid palju rõõmu täis photoshoot'i Tradehouse fotostuudios, kus päevakangelased, nende vanemad ning õed-vennad said võimaluse unistada üheks päevaks end superkangelasteks ning kehastuda kellekski suureks, võimsaks ja ilusaks. Kelleks iganes!

Kostüümidega aitasid meid mitmed kostüümilaenutused ja toredad inimesed. Kui ikka unistada, siis suurelt ja ega meiegi ei saanud alla jääda -tuli leida õige seelik, sobiv saba ja imeliselt istuv kleidike …

Meie tore päev täis ilu ja glamuuri algas kaks päeva enne emadepäeva, mil saabusime kõik koos Tradehouse'i, kus käis juba tihe askeldamine, et unistuste päeval osaleva kolme perekonna jaoks kõik valmis seada. Kui kell lõi neli, olid meie kaunid unistustepäevalised emade ja õdede-vendadega kohal. Meie suureks rõõmuks otsustas päevaga liituda ka üks vapper isa!

Kõik oli nagu filmis: juuksed keerati lokkidesse, selga sätiti ilusad kleidid ning meigikunstnik andis viimase lihvi huultele. Tradehouse'i usinad meikarid ning juuksurid aitasid meie kaunid päevakangelased koos emade ning teiste pereliikmetega veelgi ilusamaks muuta. Kõik olid esimeseks pildistamiseks valmis! Välkude sähvides poseerisid meie kaunid modellid mängleva kergusega ning meie ainult imetlesime ja olime õnnelikud, et selles suures keerises ja pöörises osaleda saime. Palged õhetamas, silmis sära ja süda ootust täis!

Pärast ilupilte algas veidi ebatavalisem pildistamine. Märkamatult toimus Tradehouse'i professionaalide käe all tõeline mustkunst ning päevakangelased olid kehastunud superkangelasteks, printsess Elsadeks, Hello Kitty'deks ning rännanud tagasi aega, mil kanti kauneid keskaegseid rõivaid. Sellel päeval oli kõik võimalik ning Tradehouse'i meeskond tegi imesid!

Kehakosutuseks oli tore Kukese meeskond pannud välja kõikide lastele lemmiktoidud!

Veel viimased kallistused ja soojad silmavaated ja läbi ta oligi, aga südamesse jättis jälje meile kõigile! Vaadates neid pilte tuleb tagasi see sama surin ja sära, see hetk, kus kõik on võimalik, ilus ja on ainult rõõm! See tunne on südames alatiseks ning abiks rasketel hetkedel.


TAGASISIDE:

"Minu väikesed printsessid Maarja ja Meribel olid selle imetoreda päeva ja sõbralike inimeste üle üliõnnelikud.

Kogu vastuvõtt ja lastega tegelemine toimus loomingulises ja väga positiivses õhkkonnas. Inimesed, kes kogu üritusega seotud olid, on suurepärased nii oma töös kui lastega suhtlemises ja tegutsemises. Maarja ütles isegi, et tema sooviks ka kunagi tulevikus sellises kohas töötada.

Mina isiklikult olen väga tänulik ilusa õhtu ja meeldejääva pildiseeria eest, mis kindlasti saab olema vapustavalt vahva! Elasin mitu päeva selles toredas mullis ja munasjutumaailmas, mis tänu Teile võimalikuks sai!

Soovin südamest, et Teil kõigil jätkuks indu ja tahtmist selliseid üritusi ikka ja jälle korraldada, mis laste silmad särama panevad ja emmedel mõneks õhtupoolikuks lasevad ka ennast jälle võlumaailmas tunda!"  Maarja, Meribel ja Kaire

"Olin haiglas intensiivravipalatis ja siis tuli rõõmustav uudis, et on võimalus minna emaga emadepäeva üritusele, mis teie poolt korraldatud. Üritus toimus Tradehouse koolituskeskuses, kus tehti meile meik ja soeng. Pildistati ilupilte ja teine osa oli kostüümidega. Mina soovisin olla Elsa ja ema oli nõus olema Hello Kitty ja kuna mul on noorem vend, võis tema ka meiega tulla ja tema soovis olla Superman ja talle meeldis väga ja ta tahaks veel sinna minna. Meil oli hästi tore päev ja kes meiega tegelesid olid super toredad inimesed. Mina olen nüüd terveks saanud ja see päev oli tõesti unistuste päev, oleks ainult võimalus veel selliseid päevi saada ilma, et haigeks pean jääma. Jõudu ja jaksu teile teie tegemistes ja uute kohtumisteni." Egle


VABATAHTLIKUD: Sandra Sutting ja Tiiu Soms