Minu unistuste päev

Mattiase unistuste päev

Lennata, lennata ja veelkord lennata!

3-aastane Mattias on nagu pisike poisipõnn ikka. Talle meeldivad loomad ja ujumine, autod ja laevad. Aga ta kõige suuremaks sooviks oli lennata! Kui isa tihti töö tõttu lennukiga lendama peab, siis on muidugi endalgi suur soov selline vahva asi ära proovida.

Mattiase soov täitus novembri nädalavahetusel. Koos perega ööbisid nad Swissotel'is ning lisaks muudele toredatele tegevustele külastasid lastemuuseumi MiiaMilla. Terve pere nägi Tallinna uudsest vaatenurgast ja sai veeta mõnusalt üheskoos aega :)

TAGASISIDE:

"Sel nädalavahetusel saime osa Minu Unistuste Päeva korraldatud projektist. Meie pojale Mattiasele korraldati mitte ainult unistuste päev vaid terve nädalavahetus. Mõlemad päevad olid sisutihedad, meeldejäävad ja täis toredat meelelahutust. Elamusi oli palju ja emotsioonid on tervel perel siiani üleval. Meeli erutas trammisõit, tore mängumaa, hotellis elamine, kus onud iga natukese aja tagant uksele koputasid ja jälle miskit tõid. Samuti meeldis hotelli SPA, kus sai saunatada ja ujuda. Programmi naelaks kujunes peamise unistuse täitumine- see oli sõit lennukiga. Nägime Tallinna uudsest vaatenurgast. Lastel tulevad ikka ja jälle mingid seigad mängu käigus meelde ja siis mängitakse uuesti ja uuesti kõik läbi. Aitäh teile, see kõik oli väga tore ja meeldejääv!!! Meie perele jääb see kauaks meelde!" Mattiase pere

VABATAHTLIKUD: Anke Ellik ja Liina Kasvand