Minu unistuste päev

Oskari unistus

Oskari suurimaks huviks on autod, eriti ralliautod...

Oskar külastas perega Rally Estonia’t ja Maanteemuuseumi. Rally Estonia poolt oli Oskarile kingituseks äge T-särk ja tops. Kohvik L.U.M.I. Otepääl pani Oskari pere jaoks kokku maitsva piknikukorvi, mille sisu kirjeldas pere sõnaga ‘suurepärane’. 

Kuna Oskari Unistuste Päev kestis kaks päeva, veetis pere öö mõnusas Meegaste Talus. Minu Unistuste Päeva poolt oli Oskarile kingituseks väike ralliauto.

TAGASISIDE:

  •  “Saime eile siis rallypassid kätte ja homme stardime Otepääle! Oskar on väga elevil ja muidugi ka emm-issi. Aitäh Teile!”
  • “Suur kummardus ja suurimad tänud kõigile,kes aitasid teoks teha ühe väikese poisi Unistuste Päeva!:) Edu ja jõudu Teie tegemistes”
  • Tere, Riina! Oleme nüüd kodus tagasi ja emotsioonid on laes. Mis sest, et oli pea koguaeg vihmane aga saime ka raja ääres olla ja ka rallimeestega pilti teha. Saime ka Kristeliga kokku ja rääkisime. Majutus ja kõik oli viimase peal aga see, mis ootas meid kohvikus l.u.m.i. ja selle korvi sisu oli super hea ja maitsev. Kogu see vastuvõtt igal pool oli võrratu. Käisime ka EMm-is ja sealgi oli tore. Suur,suur tänu kõigile ja eriti Sinule! Terv, Ljuda (Oskari ema)

VABATAHTLIKUD: Riina Roos, Kirke Torpan

Toetajad

Kristi Jeenas   Rally Estonia   Kohvik L.U.M.I   Meegaste Talu