Minu unistuste päev

Markuse unistus

Kuna tervislikel põhjustel ei saanud Markus suuri asju soovida, lubasime tal valida mitu väiksemat unitust. Markus soovis pokkerit mängida, mullivanni minna, sushit süüa ning kaarditrikke õppida.

Markus ööbis koos emaga kolm päeva Tallink Spa & Conference hotelli Kosmos sviidis, mis on poisi jaoks ideaalne. Loomulikult oli sviidis ka mullivann. 

Hotelli tõime Markusele just tema soovi järgi sushit. 

Markusel käis külas mustkunstnik Meelis Kubo, kes õpetas Markusele kaarditrikke. Lisaks sellele käisid Markusel külas kaks pokkerifänni Sten ja Lauri, kes koos Markusega pokkerit mängisid (Markus võitis, ausalt!).

Ja see ei ole ka veel kõik. Kuna Markus pidi suurema osa ajast veetma voodis, kinkisime talle iPad’i, et ta saaks toredalt aega veeta. Kuna pokker oli nüüd selgeks õpitud, kinkisime Markusele ka suure pokkerikomplekti, et ta saaks edaspidi ka sõpradega koos mängida.

Selleks, et ka Markuse ema saaks korraks puhata, käis ta Cinderella ilusalongis ning nautis masaaži Tallinki hotellis.

Markuse ema kirjutas meile nii:

”Ma imetlen väga, et noor inimene kulutab oma vaba aega nii pühendunult, püüdes haigete laste ja nende perede meeleolu parandada . Markuse unistuste 2 päeva sujusid ladusalt. Kõik oli korraldatud hästi, arvestatud oli Markuse tervislikku seisundit. Minu eest hoolitseti samuti meeldivalt ja aimati minu salasoove. Tulevikus püüan abistada materiaalselt mõne järgmise lapse unistuse täitumist.  Kannatlikust , head tahet ja - tuju soovides”  

VABATAHTLIK: Maarja-Linda Põld

Toetajad