Kirke unistuste päev

Toetajad ja koostööpartnerid

Green Cove Travel OÜ (rahaline toetaja), Europark, Kohvik Literaat, Vabriku Ilustuudio, Kristine Grooming

Vabatahtlikud

projektijuht Käthlin Karu, Liis Järvamägi, Mädleen Mustonen

Continue Kirke unistuste päev

Suhtlemist ja emotsioone täis päev

Kirke on armas ja tagasihoidlik tütarlaps. Nagu ikka – kohtusime, panime kirja soovid ja püüdsime neid jõudumööda täita.

Kõik on ilusad

Laupäeva hommikul saime kokku Vabriku Ilustuudios. Kirke oli kaasa kutsunud oma ema ja parima sõbranna Emma. Meid ootas meie vabatahtlik, ühtlasi ka imeline meigikunstnik Mädleen Mustonen, kes tegi Kirkele ilusa naturaalse meigi ja värvis talle kaks särtsakat punast triipu juustesse. Kuna Kirkele meeldib kodus ema kosmeetikaga mängida, siis kinkisime talle isikliku lastekosmeetika koti Lindamäe Concept Store´i poolt.

Kui tüdrukud olid ilusaks tehtud, võtsime sama ette koertega. Seadsime sammud Kristine Groomingusse. Meid võttis vastu koha omanik koos oma kahe koeraga. Kirke sai kätt proovida ühte neist pestes, föönitades ning soengut lõigates. Isegi lemmiklõhna sai tüdruk koerale valida. Koer Dante ja Kirke klappisid omavahel kenasti.

Kohtumine unelmate bändiga

Seejärel kihutasime ilusatena kohvikusse Literaat, kus sõime kosutava lõunasöögi. Kirkele ootamatult ühinesid meie seltskonnaga 5MIINUST bändi poisid. Tüdruk oli nii jahmunud ja elevil, et ei suutnud sõnagi lausuda. Pärast natukest rahunemisaega jätkus juttu päris mitmetel teemadel. Poisid kinkisid Kirkele oma koomiksi koos plaadiga, kuhu pandi peale ka pühendused ja autogrammid. 

Kohtumise lõpus julges Kirke poistelt isegi telefoninumbreid küsida.

Noorsooteatris

Söögid söödud ja hunnik pilte bändiga tehtud, liikusime Tallinna vanalinna, kus meid ootas Eesti Noorsooteatri supersõbralik vastuvõtt. Vaatasime etendust “Tulipunane vihmavari”, mis tõi lavale kahe õe lapsepõlvemängud ja -lusti ning rõõmu.                              

Etenduse lõppedes kutsusid näitlejad Laura Nõlvak ja Maria Ehrenberg Kirke lavale, et natuke lähemalt näidata, kuidas nukke laval elama panna. Tüdruk sai viivuks isegi näitlemist proovida. Seejärel tegi Nukuteatri muuseumi giid meie seltskonnale informatiivse ja põneva tuuri, mis oli meeleolukas ja avastusterohke.

Järgmise eine võtsime Nurr Kassikohvikus, sest kassid meeldivad Kirkele. Sai isu täis mängitud ja kogu südamest kasse paitatud.

Umbes poolteist nädalat hiljem Kirke sünnipäeval selgus, et veel unistusi täitub. Kõlas uksekell ja ukse taga seisis lilledega 5MIINUSe bändiliige Estoni Kohver, kes unistuste päevale ei jõudnud. Kirke sai oma koomiksiraamatusse viimase puuduva autogrammi. Rõõm staari külaskäigust oli hiigelsuur, seda sai sõpradegagi jagatud.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee