Back button

OWOW usub tagasiandmisse

Minu Unistuste Päeva toetajatega on liitunud rahvusvaheline juuksehooldusbränd OwOw Beauty, mis annetab augustis ja septembris iga müüdud OwOw Kiti pealt ühe euro unistuste elluviimiseks.

Ettevõtte asutaja on Georgiana Grudinschi, kelle üks põhimõtetest on alati olnud midagi ühiskonnale tagasi anda. Nii valib iga paari kuu tagant üks ettevõtte töötaja välja ühe heategevusorganisatsiooni, mida toetatakse. Minu Unistuste Päeva valis välja OwOw tugiteenuste juht Ingrid Dreyersdorff: “Olen ise suur unistustesse ja nende täitumisse uskuja, mille läbi saame kogeda kõige paremaid ja positiivsemaid emotsioone! Minu Unistuste Päev jäi mulle silma seetõttu, et te korraldate erinevaid üritusi nii lastele kui peredele ja loomulikult täidate unistusi. Iga augusti ja septembri kuu jooksul müüdud Owow Kiti pealt annetame 1€ Minu Unistuste Päevale, et veel rohkem häid emotsioone jõuaks nendeni, kes nendest unistada julgevad.”

Owow

Owow on Soomest pärit Georgiana Grudinschi loodud juuksehooldusbränd, mis saab käesoleva aasta augustis kahe aastaseks. Georgiana eesmärk on lihtsustada ilutööstust ja Owow Smoothing Kit aitab saavutada maksimaalse tulemuse minimaalse ajaga. Kodus tehtav juukseid silendavat juuksehooldus annab sarnaselt keratiinihooldusega sirged ja kahuvabad juuksed, kuid kahjulike kemikaale kasutamata.

Owow Kit

Owow Smoothing sprei on revolutsiooniline juukseid silendav toode, mis sarnaneb salongides pakutava keratiinhooldusega. Toode ei sisalda kemikaale, seda saab teha kodustes tingimustes, ilma juuksuri juurde minemata. Owow Kit sisaldab šampooni, palsamit ja spreid ning selle saab endale kerge vaevaga koju tellida. See innovaatiline toode on kemikaalide ja sulfaadivaba. Toodet ei ole testitud loomade peal.

Heade tulemuste säilitamiseks on soovitav teha hoolitsust iga kahe kuu tagant. Olenevalt juuksetüübist, võivad tulemused püsida kuni kolm kuud. See on saadaval ühekordse komplektina või tellimusena koju iga paari kuu tagant. Owow signatuur Smoothing sprei pakub konkurentsi salongides pakutavale keratiinhooldusele. Toode sobib ideaalselt neile, kes soovivad muuta oma kahjustatud ja kahused juuksed läikivaks ja siledaks.

Owow eesmärk on saada maailma juhtivamaks koduste iluhoolitsuste toodete müüjaks. Järgmised tooted valitakse just selle suunitluse järgi – tuua salongihoolitsused koju kättesaadavaks kõigile inimestele. Owow kasutajad on vanuses 20 kuni 50+ eluaastat ja hetkel on neil ligi 40 000 klienti üle maailma. Suurimad turud on Ühendkuningriik, Soome ning Saksamaa. Toode on pärit Brasiiliast ja sisaldab looduslikke koostisosasid. Vaata täpsemalt OwOw Beauty kodulehele https://eu.owowbeauty.com/

Liitu meie uudiskirjaga