Back button

JCI Presidendiballiga koguti 1184 eurot

Detsembri alguses toimus JCI Estonia heategevuslik Presidendiball ning sel aastal koguti annetusi Minu Unistuste Päevale, sest jõulud ja uus aasta seostuvad just unistamisega.

JCI heategevuslik Presidendiball on hea näide sellest, et JCI inimesed juhinduvad organisatsiooni missioonist, milleks on pakkuda arenguvõimalusi, mis innustavad noori inimesi positiivset muutust looma. Unistused inspireerivad ja nende täitumine rõõmustab ning annab jõudu edasi tegutsemiseks.

„Tore on näha, et meie väikeses Eestis on palju tegusaid noori, kes lisaks muudele elulistele kohustustele leiavad aega heategevuseks, oskavad märgata ja hoolida ning ka ise lennukalt unistada. JCI Presidendiballilt kogunenud annetusega saame üheskoos viia ellu vähemalt ühe vapra lapse suurimad südamesoovid ning kinkida tema unistustele tiivad,“ sõnas tänutundega Minu Unistuste Päeva tegevjuht Kristiina Gabor-Mägi.

Oma panuse andmiseks korraldas JCI Estonia heategevusliku loterii ja kalendrite müügi, mille abil koguti 1184 eurot! JCI Tallinn 2022. aasta president Merlin Mängel andis annetuse Unistuste Päeva tegevjuhile isiklikult üle. Heategevusfond Minu Unistuste Päev viib ellu raskelt ja krooniliselt haigete laste unistusi, et toetada laste ja nende lähendaste vaimset tervist, mis on raviprotsessi oluline osa.

Vasakult JCI Tallinn 2022 president Merlin Mängel ja Unistuste Päeva tegevjuht Kristiina Gabor-Mägi

Suur tänu kõigile partneritele, kes panid loterii jaoks välja auhindu: Autokeemia.ee, Puhastus-Koolituskeskus, Nordic Hotel Forum, Kingitus.ee – Kingi elamusi! Floating, Nurmecosmetics, Elron, Forum Cinemas Kinoklubi, Brain Games EE, Stella Soomlais studio, Kadarbiku Köögivili, e-Jewels.ee, Juustukuningad, NOP, Eesti Noorsooteater, PetCity, Oriental House Relaxing Studio, Äripäev, Jazzkaar, Huggy, Kaisa Küünlad, HOIA homespa, Uisupark, Berrichi, Lunar Base, Bonobo_native_cosmetics, Safecracker põgenemistuba, Öli Organic Skincare, Pada&Katel – kümblustünni rent.

Liitu meie uudiskirjaga