Minu unistuste päev

Unistuste Päeva perede ühine kinoskäik

“Tormipoiss” tõi killukese muinasjuttu ja unistusi laste argipäeva

Koostöös Just Filmiga kutsusime unistuste päeva lapsed oma vanematega mõnusale kinopäevale, et üheskoos vaadata Austraalia muinasjutul põhinevat koguperefilmi “Tormipoiss”. Tegemist on mitmete auhindadega pärjatud linateosega, mida ka kõige suurem filmisõber igapäevaselt naljalt näha ei saa. Film räägib vanahärra Michaelist, kellele hakkab meenuma tema ammu unustusehõlma vajunud muinasjutuline lapsepõlv. Michaeli ja tema parima sõbra, pelikan härra Percivali, seiklused võisid alata! See südamlik, pisut kurb ja mõtlema panev film on osa Just Filmi ehk laste- ja noortefilmide festivali programmist.

Unistuste päeva peredega kohtusime Solarise keskuses pool tundi enne seansi algust, et anda üle kinopiletid. Just Film oli mõelnud ka iga väikese filmisõbra peale ja pannud kokku toredad kingikotid festivali meenetega. Lisaks ootas lapsi magus üllatus - jäätis, mis näole laia naeratuse tõi.  

Kohapeal tervitas lapsi Just Filmi maskott, kellega pered said koos pilti teha ja niisama patsu lüüa. Tore kokkusattumus oli see, et samal ajal toimus ka Mamma pannkoogihommik, kus pakuti soovijaile tasuta pannkooke. Kui seansieelne pooltunnikest läbi hakkas saama, saatsime kõik lapsed popcornide ja mahlajookidega filmielamust nautima.

Aitäh Just Filmile, et unistuste päeva lapsed koos peredega kinno kutsusite ja sompus novembripäeva elevust tõite!

VABATAHTLIKUD:  Heinike Luht, Helen Aarela, Ene Mõttus, fotograaf Anete Heinik