Minu unistuste päev

Stefani ja Mait-Eduardi väga eriline unistuste päev

Suur üllatus: õhulend helikopteriga Viljandi kohal

Stefan ja Mait Eduard on kaks vahvat noormeest, kellele Minu Unistuste Päev on palju positiivseid elamusi kinkinud. Poistel oli ka üks suur soov, mida meil vaatamata pingutustele ei õnnestunud kuidagi nende unistuste päevadega ühildada. Nimelt unistasid lapsed helikopteriga lendamisest. Seda suurem oli meie rõõm, kui ühel augustikuu päeval võttis vabatahtlikega ühendust Grossi Toidukaupade esindaja ja helikopterijuht Raigo Mõlder, kes teatas, et nad on Viljandisse lendamas ja et võtaksid hea meelega ka Stefani ja Mait Eduardi õhulennule kaasa. Nii tore, et Raigol olid vahvate noormeeste unistus veel meeles ja salasoov helikopterilennust sai siiski täituda! Poistele oli lend Viljandi linna kohal tõeline elamus, seda enam, et selline võimalus tekkis üle öö ja lastele täieliku üllatusena!

PERE TAGASISIDE 

Lend helikopteriga ja sellega lähemalt tutvumine võttis Eedu lausa sõnatuks ja tõi suule laia naeratuse. Aitäh Minu Unistuste Päeva tiimile! See oli super elamus! 

Parimate tervitustega,

Eedu perega 

Stefani ema kommentaar

See oli Stefanile suurepärane üllatus. Poiss ei teadnud viimase hetkeni, kuhu suundub. Üllatus oli aga suur ning poiss oli väga-väga õnnelik ja vaimustunud võimalusest tutvuda helikopteriga ning sõiduelamusest.

VABATAHTLIKUD:   Kadri Kristelle Karu