Minu unistuste päev

Sportlik perepäev Tondil tennist mängides

Profid näitasid, kuidas tennisemäng päriselt käib

Oktoobri alguses korraldasid tennisetreenerid Taavi Himmist ja Heimar Kalpus heategevusliku ettevõtete tennise meistrivõistlused, millest osa saadud tuludest suunati lõbusa ja sportliku perepäeva korraldamiseks Minu Unistuste Päeva sihtrühma lastele ja nende peredele.

8. detsembril kogunesidki spordilembelised lapsed koos vanematega Tondi Tennisekeskuses, et tutvuda selle põneva ja kaasahaarava pallimänguga. Treenerid Taavi Himmist ja Armand Levandi jagasid kõigile tennisereketid ning soojendus võiski alata. Mõnusa muusika saatel prooviti läbi kõikvõimalikud kõksimisviisid. Tihti kippusid pallid küll plehku panema, aga see tegi tuju ainult lõbusamaks. Pärast mõningast harjutamist olid lapsed juba nii vilunud, et prooviti ka üle võrgu punktimängu teha.

Võitluslik duell

Vahepeal tegime ka mõned kosutavad energiapausid, et pisut hinge tõmmata ja patareid taas uue energiaga täis laadida. Pärast ühte sellist pausi kutsus Taavi Armandi duellile ja maha peeti üks tõeliselt tasavägine tennisematš. Väljaku ääres end sisse seadnud fännid elasid häälekalt oma treeneritele kaasa. Vägev oli jälgida, kuidas väike kollane tennisepall meeletu kiirusega ühest väljaku otsast teise vuhises. Mõlemad mehed võtsid asja väga tõsiselt ja üritasid vastast üle kavaldada, kuid kogemus ja vilumus ei lasknud eksimustel kergelt tulla. Seekord pidi Taavi vastu võtma napi kaotuse ja Armand sai tunda võidurõõmu. Pealtvaatajate jaoks olid aga mõlemad sportlased imetlusväärselt tublid!

Päeva lõpetuseks said kõik lapsed kaela ilusad medalid, sest kõik olid andnud endast parima ja rohkemgi veel. Aitäh Taavile ja Armandile lõbusa ja sportliku perepäeva läbiviimise eest!

VABATAHTLIK: Kristiina Gabor-Mägi


Toetajad

Ettevõtete tennise meistrivõistlused

Erilised tänusõnad: Taavi Himmist   Armand Levandi   Heimar Kalpus