Minu unistuste päev

Muusikatund Lenna ja Samueliga

Lenna ja Samuel täitsid mängutoa muusikaga

Muusikat, tantsu, mänge ja naeru täis hommikust koos Minu Unistuste Päeva patrooni Lenna Kuurmaa ning muusiku Samuel Reinaruga on kujunenud üks vahva traditsioon, milleta enam kevadet ette ei kujutaks. Seekord musitseerisime ja lõbutsesime Tallinna Lastehaigla mängutoas üheskoos juba neljandat korda. Samuel isegi ütles, et tal on tekkinud bioloogiline kell ning kevade saabudes turgatab talle pähe Minu Unistuste Päev ja ta tabab end ootamas järjekordset kokkusaamist.

Laul "Suvi" tõi päikese pilve tagant välja

Viienda korruse mängutuba oli täis lapsi, arste, lapsevanemaid, vabatahtlikke, õhupalle, maasikaid ja muffineid ning hoolimata hommikusest lumesajust tõid head emotsioonid ja mõnus muusika ka päikese pilve tagant välja. Mängutoas kõlas nii Samueli enda loomingut kui ka meile kõigile lapsepõlvest tuntud laul “Suvi”, mida kõik hoogsalt kõlapulkade saatel kaasa laulsid. Muusikute juhendamisel õpiti selgeks ka üks tore Aafrika päritolu viisijupp ning mängiti üheskoos pantomiimi mängu. Head emotsioonid kanduvad edasi ja aitavad laste paranemisele kaasa.

Oeh, süda on juba järgmise aasta muusikatunni juures :)

VABATAHTLIKUD: Mari-Liis Altmann, Triinu Tapper, Kelly Remmelgas, keeletoimetaja Elge Lind

Toetajad

Vichy Vitamin   Maitsvad Muffinid      Bisou OÜ     Minu Unistuste Päeva patroon Lenna Kuurmaa      Samuel Reinaru Sarina Wennerqvist Foto        Saundland OÜ