Minu unistuste päev

Marie Aliise unistuste päev

Lauluproov lemmiklauljaga, kohtumine iidoliga ja meeleolukad hetked lemmikloomadega

Marie oli väga kaua oodanud oma unistuste päeva. Kui ütlesin talle, et sinu unistuste päev nüüd lõpuks tuleb, siis oli ta väga õnnelik.

Septembrikuu esimesel laupäeval sõitis maja ette buss. Meile ei öeldud, kuhu me sõidame. Marie võttis kaasa oma ema ehk minu, isa, vanaema ja kaks sõbrannat.

Kui olime mõnda aega teel olnud, siis nägime tuttavat kohta: Polli loomaaed! Olime siit varem mööda sõitnud, kuid külastanud mitte. Tüdrukutel oli väga hea meel erinevaid loomi näha ja Marie lemmikuks osutus poni.

Mitmekülgne ja tegevusterohke unistuste päev pealinnas

Edasi sõitsime Tallinna poole, kui järsku peatus buss T1 parklas. Sealt suundusime restorani Helk. Sõime pastat ja lapsed mängisid. Varsti üllatas tüdrukuid Elina Reinold, kes jagas autogramme ja tegi tüdrukutega pilte. Marie ja tema sõbrannad uurisid “Kättemaksukontori” tegemiste kohta. Elinal oli Mariele kaasas ka väike kingitus, Marie andis näitlejannale oma kingid vastu. Tore on aga see, et Mariet on veel ees ootamas külaskäik Kättemaksukontori salvestusele, et ta saaks lähemalt tutvuda sarja tegemise telgitagustega.

Edasi suundusime fotosalongi Crazy Art, kus kehastusime erinevateks tegelasteks. Mariele väga meeldis poseerida. Stuudiost edasi viis tee meid tulevikuruumi Future Live, kus oli väga palju interaktiivseid mänge. See meeldis Mariele väga, sest Marie on suur mängude fänn.

Järgmiseks sõitsime eskalaatoriga kõige kõrgemale, et minna vaaterattale. Küll oli ilus vaade! Meile kõigile väga meeldis sealt kõrgelt linna uudistada.

T1 kaubanduskeskusest sõitsime bussiga edasi linna, Nurri kassikohvikusse.

Lõunasöögiks nautisime magusaid ja soolaseid pannkooke. Tüdrukutele maitsesid pannkoogid muidugi väga ja neile tohutult meeldis kasse toita. Kohvikus sai Marie veel kaks vahvat üllatust: Elina Purde ehk “Kättemaksukontori” tegelane Häidi tervitas videos Mariet ja soovis parimat. Teine üllatus oli fotograaf Marise kinkekaart, mis Mariele muidugi samuti suurt rõõmu tegi.

Kohtumine oma iidoliga

Päev jätkus Solaris keskuse parklast, kuhu jätsime oma bussi, et sealt Vabaduse väljakule jalutada. Lähemale jõudes oli kuulda Liis Lemsalu häält. Seal toimus parasjagu tema kontsert! Laulsime kaasa ja tantsisime. Pärast kontserti kohtusime Liisi ja bändikaaslastega ja Mariel oli nii hea meel teda näha. Liis kinkis oma plaadi ja Marie andis omapoolse kingi Liisile. Lauljatar jagas Mariele ja tema sõbrannadele autogrammid, tüdrukud said uurida, kuidas see staarielu siis päriselt käib ning lõpuks kutsus Liis Marie endaga koos laulma. Marie ei kartnud ja laulis vapralt lõpuni - see oli tema päeva tipphetk. Lõpuks tegime veel koos mõned pildid ja siis oligi meil aeg minna.

Enne ärasõitu käisime veel Hesburgeris keha kinnitamas. Saime kõhud täis ja algaski tagasisõit Tartusse. Tüdrukud veel laulsid bussis, siis aga võttis väsimus võimust ning silmad vajusid kinni.

TAGASISIDE:

Mariele väga meeldis terve unistuste päev ja kõik kohad olid tema meelest lahedad. Täname kogu perega meeleoluka päeva eest. Päev oli täis üllatusi, seiklusi ja kohtumisi vahvate inimestega.

Suured tänud Liisile ja Elinale, et leidsite aega Marie jaoks.

Südamest soovin kogu meeskonnale parimat uutes ettevõtmistes!

Tänud meie tiimile, te olete imelised!

Rõõmu, usku ja armastust. 

Kallid, Marie Aliise pere

VABATAHTLIKUD:  Maiki Linder, Kertti-Airin Pärli, Annika Tell