Minu unistuste päev

Liisa unistuste päev

Kohtumine lemmikutega ja kaunis pealinna panoraam

Liisa ettevalmistused unistuste päevaks algasid pea poolteist nädalat varem Kaubamajas, mil valisime üheskoos tüdrukuga talle imeilusa kevadvärvilise kleidi ning kaunid kingad. Rõõmu ja ootusärevust võis tüdruku näost välja lugeda küllaga – tuleks see päev juba kiiremini, mil seda kleiti ja kingi kanda saab! Kohtumise hommikul ütles Liisa, et öösel ei lasknud ootusärevus õieti magadagi.

Kõik meeled avatud

Liisa teadis, et talle korraldatakse päev täis tema erilisi unistusi, kuid täpsed tegevused ja kohtumised jäid talle viimase hetkeni üllatuseks. Ja see talle meeldis! Unistuste päev algas Energia Avastuskeskuses, kus Liisa nägi särtsakat välguetendust, lasi end planetaariumis kosmosesse kanda ning nautis võimalust ise helisid luua. Ta oli valmis katsetama, uurima ja avastama erinevaid ekspositsioone.

Rõõmsas tujus liikusime edasi restorani Moon, kus päevakangelanna nautis privaatses ruumis kõrge kokakunsti maitseid. Kana à la Kiev ning pavlova pohlajäätise, granadillikreemi ja pohlageeliga kandsid hoolt kordumatu elamuse eest. Kõht lemmiktoitudest täis, oli aeg rääkida järgmisest üllatustest - ees ootas üks väga-väga eriline fotosessioon. Oli lausa lust näha, kui põnevil Liisa oli!

Üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna

Fotostuudios Stuudio24 sai Liisa jumestaja käe all kauni meigi. Üllatusena ka kingiks erilise disainiga kõrvarõngad ja juukseklambri, mida ta hea meelega koos valitud kleidi ja kingadega kandis. Ta nautis iga hetke. See oli tõesti tema päev!

Ja siis see juhtus. Stuudiosse astus Liisa lemmiknäitleja Kristel Aaslaid, kes mängib tüdruku lemmikseriaalis „Padjaklubi“ Mishat. Sellest kohtumisest oli Liisa salamisi juba kaua unistanud. Nüüd oli tema rõõm suurem kui elu. Sellest fotosessioonist sai Liisa ja Kristeli pidu, mida saatis artisti muusika. Veidi hiljem liitusid ka Liisa pereliikmed. Kohtumises oli palju soojust, liigutavaid hetki ja õnnetunnet, mida Liisa saab tulevikus fotosid vaadates alati uuesti ja uuesti kogeda.

Kas unes või ilmsi?

Seejärel kandsid unistused Liisa merepinnast 120 meetri kõrgusele. Koos Nele-Liis Vaiksoo ja oma perega avanes tal võimalus nautida pealinna panoraami vaaterattal Skywheel of Tallinn. Ühes gondlis veedetud aeg armastatud muusikalinäitlejaga oli Liisale väga eriline, ta unustas isegi kõrgusekartuse. Liisa näolt ei lahkunud naeratus ning rahulolu hetkekski.
Ja oligi õige aeg pikemalt laua taga oma inimestega vestelda ning nautida Liisa lemmikmagustoitu jäätist. Robert’s Coffee´s näidati Liisale, kuidas jäätis kohapeal meistri käe all valmib ning kostitati külalisi lahkelt kõikide maitsetega. Suus sulav gelato ning Nele-Liisiga koos veedetud aeg tekitasid Liisas soovi lausa oma lemmikuga kokku kolida, et nad saaksid koos rokkida ja laulda. See oli väga armas hetk.

Oma unistuste päeva lõpetuseks sai Liisa kaasa kingikoti, kus kõik vajalik, et külastada kaaslasega sobival ajal kino ning maiustada oma lemmikkommide ja tervislike näksidega.

Oma unistuste päeval sai Liisa tunda end erilisena, avastada maailma, rokkida lemmikstaaridega fotosessioonil ja vestelda kõrgel taevas. Saades palavalt oodatud kingitusi ning nautides restoranides oma lemmiktoitusid, oli Liisal päev, mis oli kui uni, aga toimus ometi päriselt.

Seda värvikat unistuste päeva jääb tüdrukule meenutama kaunis Omaraamatu fotoraamat.

PERE TAGASISIDE

Oleme perega ülimalt tänulikud selle kena korralduse eest ja Nele-Liis Vaiksoole ning Kristel Aaslaiule. Liisa oli nii õnnelik! Kodus oli juttu kauemaks ja oh seda rõõmu - Liisa võttis Kristeli kingitud plaadi endale lausa kaissu ja imetles seda veel tükk aega. Korraks tuli tal plaadi seest ümbris ära ja ta hakkas hingest nutma, et nüüd läks katki :) Tegin korda ja rahunes. Ja muidugi oli ka „Padjaklubi“ vaatamist veel hilisõhtuni. Lapsed olid nii õnnelikud ja isegi suuremale õele meeldis kõik. Üritus oli hästi korraldatud. Supermeeskond olete ja loodan, et neid õnnelikke lapsi on veel, kes saavad oma unistuste päeva. - Liisa ema

VABATAHTLIKUD: Evelin Tatter, Cätly Heinpõld, Kersti Valde-Komp