Minu unistuste päev

Kinoõhtud Tallinna Lastehaiglas

Filmid aitasid lastel ja vanematel mõtteid haiguselt korraks mujale viia

Unistuste päeva vabatahtlikel oli rõõm digimuuta Tallinna Lastehaigla viienda korruse mängutuba viiel järjestikusel kolmapäeval taas päris kinosaaliks. Pimedad ja vihmased sügisõhtud veetsime laste, lastevanemate, õdede ning multifilmide “Hotell Transilvaania 3: koletuslik puhkus”, “Boss beebi”, “Elliot, kõige väiksem põhjapõder”, “Lumekuninganna ja igavene talv” ning seiklusrikka laste jõulufilmi “Eia jõulud Tondikakul” seltsis.

Kui Apollo toetas meid eelpool mainitud vahvate filmidega, siis Coca-Cola Plaza andis viimase lihvi mõnusa nosimise popcorni ja selle juurde kuuluva näol. Lisaks saatsid nad kingituseks kaasa ka suure-suure kastitäie mängukujukesi lastele jagamiseks! Nõnda sai igal järgneval kinoõhtul oma kollektsiooni uue tegelaskuju näol täiendada.

Kinoõhtud tegid rõõmu kõigile

Laste, perede ja haiglapersonali tagasiside meie filmiõhtutele oli positiivne ja andis taaskord tõestust sellele, et igavatesse haiglapäevadesse on lastele vaja tegevust, mis mõtted haigustelt eemale viiks. Ühel õhtul tähendasid ema ja tütar, et nii ju tasus küll haiglasse tulla, kui kino kätte tuuakse! Üks õdedest pakkus välja, et selliseid mõnusaid õhtuid lastele, just õhtuid, võiks ju veel tihedamini teha! Palju rõõmu tegi meile näha ühe väikese poisi õhinat, kuna tema jaoks oli tegemist nagu päris kinoga. Tore oli ka see, et kinoõhtud ei teinud rõõmu ainult väikestele, vaid ka lapsevanemad nautisid neid täiel rinnal. Üks kohal viibinud lapsevanem oli üritustest nii vaimustuses, et tahtis Unistuste Päeva kohta rohkem teada ning lisaks meie antud materjalile asus ka kohe internetist meie tegemiste kohta lisa otsima.

VABATAHTLIKUD: Mari-Liis Altmann, Kaisa Rindberg, Meryl Kärner


Toetajad

Ma armastan aidata    Forum Cinemas   Apollo kauplused   
Erilised tänusõnad: Mart Erman   Tallinna Lasteaed Sipsik