Minu unistuste päev

Kasperi üllatus-sünnipäev

Kasper sai sünnipäevaks mitu kingitust

Kasperil oli sünnipäev. Tähtis päev, sest Kasper sai kolmeaastaseks.

Sel tähtsal päeval otsustas Lotte võtta kaasa suure pundi õhupalle, vahvate tegelastega kaunistatud tordi, värvimisraamatud ja pliiatsid, toredad laulud ja ülisuure kingituse ning minna Kasperit õnnitlema.

Hoolimata sellest, et pidu toimus haiglapalatis, ei puudunud sealt mitte ükski kohustuslik osa. Lisaks väikesele õele ning emale-isale tuli sünnipäevapeole ka onu pere ja nii oligi kiirelt neli jutustavat, kilkavat ja uudishimulikku last Lotte ümber. Üheskoos söödi torti ja maasikaid, lauldi lõbusat sünnipäevalaulu, mängiti õhupallidega ning värviti värviraamatut. Kuulati lõbusaid Lotte laule ning tehti ka mõned tantsuliigutused. Lõpuks meenus Lottele, et ta tõi ju Kasperile kingituse! Leidsime selle koridori diivani pealt üles ning kingipakki üle andes selgus, et see on peaaegu sama suur kui sünnipäevalaps ise.

Suurt rõõmu pakkus lastele pakkepaberi rebimine kingituse ümbert ja kõigi silmad läksid pärani, kui kingipaki seest tulid välja suur veoauto ja kopp.

Ja see polnud veel kõik – peo lõpus astus palatisse arst ning andis teada, et Kasper võib koju minna! See oli küll hea uudis, justkui mitu suurt kingitust ühel päeval!

Oli vahva ja rõõmurohke pidu!

 FOTOLUGU KASPERI SÜNNIPÄEVAST

TAGASISIDE:

Täname toreda peo eest! - Kasperi pere

VABATAHTLIKUD: Kertti-Airin Pärli, Mari–Liis Männik, Maiki Linder

Toetajad

Pardiralli   Karini Tordid OÜ     Juku/Kidszone Kvartali keskus    Elina Vihtol    Anni Tõnismäe