Minu unistuste päev

Inspireeriv päev Noorus Spa Hotellis

Lapsevanemad said väärt nippe stressiga toime tulemiseks

Uuringud on tõestanud, et raskelt haigete laste vanemad kogevad stressi, mis on võrreldav sõjategevustes osalemisega. Selleks, et kasvõi natukene aidata neil  seda koormust leevendada, korraldasime Ida-Virumaa vanematele esimest korda inspiratsioonipäeva. Jõudsime ühisele arvamusele, et mõnusa meeleolu loomisele ja lõõgastumisele aitab kindlasti kaasa kaunis ümbruskond. Nii sai valitud korralduspaigaks Noorus Spa Hotell, mis asub mererannast vaid paari meetri kaugusel. Mereõhk ja männid lõid tõesti suurepäraselt rahustava õhkkonna. 

Loeng: mis on stress ja kuidas sellega toime tulla 

Päeva esimene pool algas psühholoog Jelizaveta Dulbergi loenguga stressist, mille käigus said vanemad täpsemalt teada, mis on stress ning kuidas sellega toime tulla. Igaüks sai ka oma stressinäitajat mõõta. Kõik osalejad lõid aktiivselt ning avatult kaasa: üksteisega jagati julgelt teadmisi ja kogemusi, esitati palju küsimusi ning lahendati erinevaid ülesandeid. Loeng oli väga kasulik ning õpetlik. Suur tänu, Jelizaveta! Kohvipausi ajal sai arutleda loengu teemadel ning oma arvamust ja kogemusi jagada. 

Vahva jõulupärja meisterdamine 

Pealelõunal algas teine osa – aromaatse jõulupärja meisterdamine. Vaatamata sellele, et näidis oli kõigil üks ja sama, olid tulemused väga erinevad ning omapärased. Oli lõbus! Vanemad tänasid vabatahtlikke väga vahva ja inspiratsioonirohke päeva eest, mis oli täis emotsioone ning lusti. Osalejad palusid ka edaspidi rohkem selliseid üritusi korraldada.

VABATAHTLIKUD:  Irina Landa,  Aleksandra Popova, Darja Basnina

Toetajad

Ma armastan aidata    Noorus SPA Inn   Preatty bouquets 
Erilised tänusõnad: Jelizaveta Dulberg