Minu unistuste päev

Darina unistuste päev

Väike Darina, kassikohvik ja muud loomad 

Kohtusime Darina ja tema vanematega paar päeva varem. Darina oli äärmiselt põnevil ja uudishimulik. Kohtumise lõpus arvas Darina, et ta kohe kindlasti ei suuda enam korralikult magada ning loeb tunde oma imelise päeva saabumiseni.

Lastemuuseum MiiaMilla

Unistuste päeval saime kokku Kadriorus. Ilm oli päikesepaisteline ning kogu seltskond ootusärevuses ja rõõmus. Külastasime pargis asuvat MiiaMilla muuseumi. Mängisime mänguasjadega, meisterdasime giidi juhendamisel paberist lepatriinusid. Aeg lendas linnutiivul. Enne muuseumist lahkumist andsime Darinale üle esimese kingituse, milleks oli tema lemmikmänguasi Frozen.

Kassikohvik ja nurruvad kiisud

Kuna kõhud olid üsna tühjaks läinud, seadsime sammud Kassikohvikusse. Darinal läksid silmad suureks, kui ta nägi, kui palju kasse võib korraga kokku tulla, ja veel kohvikus. Nautisimegi suurepäraseid sööke koos aknalaual nurruvate kassidega.  Lahkuda oli Darinal kohvikust raske, kuna kiisud talle nii väga meeldisid. Andsime perele üle ka kingituseks teatripiletid.

Kuristu talu miniloomaaed

Seejärel ootas meid ees pikk teekond Kuristu miniloomaaeda. Nägime seal küülikuid, kalkuneid, jäneseid, kanu, hanesid, lambaid ja hobuseid. Jagasime kõikidele loomakestele nosimiseks porgandeid ja kapsaid. Samal ajal, kui loomi söötsime, märkasime, kuidas Darina loomadega suhtles – vabalt, loomulikult, nagu oleks vanade sõpradega kokku saanud.

Siis läksid meil endil kõhud nii tühjaks, et leidsime endale aja tee ja keeksi nautimiseks. Selle suurepärase päeva lõpetuseks andsime Darinale üle kolmanda kingituse, milleks oli koera sarnane mänguasi. Lõpuks meenutasime koos päeva tegemisi ja emotsioone, mis kõikidel olid nii ülevoolavad ja head, et kellelgi ei tulnud meelde koju minema hakata. Oli suur rõõm näha Darinat ja tema peret oma päeva nautimas.  

TAGASISIDE:

Unistuste päev oli planeeritud algusest lõpuni väga hästi, kõik sujus. Kassikohvik meeldis nii väga, et Darina tahab peaaegu iga päev seda külastada. Loomade talus käimisest rääkis Darina lasteaias iga päev kõikidele, kes teda vähegi kuulata jaksasid. Eraldi soovime tänada vabatahtlikke, kes Darinaga terve päeva koos veetsid, temaga mängisid ja kinkisid talle vahvaid kingitusi. Ema jaoks oli hämmastav, kui hästi vabatahtlikud oskasid kingitusi valida. Darinale meeldisid need kingitused nii väga, et ta läks nendega koos lausa magama.  See oli imelise päeva õnnelik lõpp.  Veel kord suur tänu Teie fondile ja vabatahtlikele!  Te ei tegele ainult heategevusega, vaid palju enamaga, Te panete särama laste silmad, mis on vanemate jaoks kõige tähtsam!

VABATAHTLIKUD: Oksana Muraškina, Helen Nurmsoo, Aljona Šatalova, Anu Juul