Minu unistuste päev

Briani unistuste päev

Väikese kokandushuvilise seiklused maal ja merel

Brian armastab üle kõige matkamist, reisimist, adrenaliinirohkeid seiklusi ning poistele kohaselt mängude maailma. Lisaks on Brian üks tubli kodukokk, kes valmistab enda perele maitsvaid roogasid. Briani üheks kõige suuremaks unistusteks on võtta kaasa oma pere ja minna haagissuvilaga Eestisse matkama. 

Päev algas virtuaalmaailma võludes

Briani Unistuste Päev sai alguse suurimas virtuaalreaalsuse keskuses Eestis - Futuruumis, kus saime kokku Briani ning tema ema ja isaga. Futuruumis veetsime tervelt kaks tundi. Brian ei võtnud kordagi virtuaalprille eest ning muudkui proovis erinevaid mänge. Ilmselgelt oli Brian meist kõigist kõige osavam.  

Lõuna imelises Armeenia kodurestoranis 

Unistuse väljaselgitamisel tuli ilmsiks, et Brian armastab väga kokata ja proovida erinevaid roogasid meisterdada. Tema lemmikuks toiduks on šnitsel ja muud lihast valmistatud toidud.  

Niisiis suundusime toredasse Armeenia pererestorani SEVAN. Briani üllatuseks ootas teda restoraniköögis ees personaalne kokatund. Restorani peakoka käe all valmistas Brian endale imemaitsva šnitsli. Saime lisaks sellele ka proovida erinevaid Armeenia retseptidega valmistatud imemaitsvaid toite. Hiljem mainis Brian, et tema tehtud šnitsel maitses talle loomulikult kõige paremini.

Batuudikeskuse rõõmud

Brian tunnistas, et tema üheks sooviks oleks Super Skyparkis koos sõpradega ööbida. Kahjuks me seda unistust täide ei saanud viia, küll aga viisime poisi Super Skyparki kohale, kus ta varem käinud ei olnudki ja seal sai ta ringi karata nii palju kui süda lustis. Brian on äärmiselt julge poiss, seega batuudikeskuses ei tulnud tal raskusi erinevaid saltosid ega julgeid hüppeid proovida. Kõikvõimalikud atraktsioonid läbi proovitud, aktiivse poisi energia maha kulutatud, viisime lapse ka taevasse - Tallinna suurimale vaaterattale. Vaatamata sellele, et Brian natuke kõrgust pelgab, võttis ta ikkagi julguse kokku ja nautisime koos nalja visates kenasid Tallinna vaateid.  

Adrenaliinirohke päeva lõpp

Kuna Brian armastab kiireid sõidukeid, siis suureks üllatuseks ootas Brianit ees adrenaliinirohke skuutrisõit Tilgu Sadamas. Sinna jõudes polnud Brianil aimugi, mis nüüd edasi saab, aga sadamasse lähemale jõudes nägi ta erkrohelist skuutrit teda ootamas ning lapse nägu läks automaatselt naerule.

Kuna käes oli juba september, sai Brian soojad riided selga ning seejärel lustis ta koos toreda skuutriomaniku Holgeriga tormisel merel. Brian sai mõned korrad ka ise rooli taga istuda ning skuutrit juhtida, loomulikult see osa meeldis talle kõige enam. Vaatamata külmale tuulele Brian tohutult nautis sõitu, soovis aina veel ja veel.  

Üllatustega ei ole veel kõik…

Päeva lõpus, kui valmistasime hüvasti jätma, ootas Brianit ees tegelikult veel üks üllatus. Tahtsime selle kõige magusama osa viimaseks jätta.

Brian tohutult armastab matkamas käia ning üheks suureks unistuseks on ringi sõita ja ööbida haagissuvilas. Tema soov täituski: päeva lõpuks sai ta teada, et teda koos perega ootab ees haagissuvilaga kahe öö pikkune matk kaunil Eestimaal.
See siiras õnn Briani näos tegi meil kõigil südame soojaks ja tõi pisara silma.  

PERE TAGASISIDE

“Brianil on emotsioonid laes, eriti meeldis talle skuutrisõit. Koolis jutustas ta kõigile ja kodus sõpradele sugulastele ka. Loodab, et kunagi on tal päris oma skuuter.

Suur-suur aitäh Teile!!” 

******

“Oleme reisilt tagasi, väsinud ja õnnelikud. Brian jäi nädalavahetusega ülimalt rahule.

Reedel võtsime suuna Narva, tutvusime autoga, ei jõua ära imestada kui palju mahub ühte autosse. Nii tore oli sõidu ajal laua vastakuti istuda ja jutustada, aeg läks nii kiirelt! Brian katsetas järgi kõik tuled, voodid ja kapid. Brian valis endale lae all oleva voodi, ladus sinna kõik oma värvilised Unistuste Päeva õhupallid ja uinusime mõnus vihmasabin kõrvus. Laupäeva alustasime muna praadimisega, milles Brian on väga osav.  Peale seda rändasime mööda Narvat ringi, aga kuna tuul oli jahe, igatses Brian peagi sooja ja hubase autokodu järgi. Nautisime kuuma teed ja soendasime end taas üles, et tutvuda Narva-Jõesuuga ja proovida järgi Meresuu SPA. Briani lemmikuks sai tuulises ilmas tünnisaun, kus oli nii hea lesida ja taevasse vaadata. Kui olime juba kolm tundi soojas vees ja saunas enda keha ja vaimu kosutanud, oli kõht hirmus tühi. Brian süüa teha ei soovinud ja nii sättisime sammud Meloodia restorani, Brian pistis nahka suure veiselihaburgeri ja õunakoogi, mis andis jõudu, et jätkata hoogsalt lauamängude õhtuga. Samas vaimus oleks Brian jätkanud veel mitu-mitu päeva, aga iga unistuste päev saab kord läbi ja nii tuli tagasi koju rännata. Kodus vaatab Brian reisil tehtud pilte ja pakatab emotsioonidest.

llm oli küll nendel päevadel sajune ja tuuline kuid seda enam nautis Brian unistuste päeva soojas matkaautos. Aitäh, et korraldasite nii imelise päeva!”

VABATAHTLIKUD: Kertu Karu,  Angelika Aava, Kadi Prants