Minu unistuste päev

Võluväega pidu Ida-Virumaal

Nali, naer, võluküpsised ja lumepallidisko

Kui vabatahtlik Kersti peopaika jõudis, olid esimesed vahvad külalised juba ukse taga. Lahke pererahvas näitas, kuhu riided panna, kus ennast mugavalt tunda ja nii see tore päev alguse sai. Lapsed tulid külmast õhetavate põskedega ja säravate silmadega. Oli palju tere-tulemast-kallistusi ja otse loomulikult imetlesid kõik külalised, nii suured kui väikesed, kaunist kuuske ja saladuslikku kingikuhja.

Päkapikk ja minu unistuste päeva vabatahtlikud tervitasid rõõmsameelset seltskonda ja pidu võis alata. Samal ajal, kui kelmikad päkapikumütsidega vabatahtlikud lauda katsid, tutvustas maja peremees ilusat peopaika.

Järgmisena jagati kõigile sinised kindad ja iga peokülaline sai rullida taignast oma isikliku võluküpsise. Oh seda naeru ja nalja, osa taignast läks teate küll, kuhu - suhu loomulikult, aga ahju jõudis tervelt kaks plaaditäit võluküpsiseid. Samal ajal, kui küpsised valmisid, oli külalistel lumepallidisko. Ja siis oli aeg võtta ahjust soojad krõbedad võluväega küpsised. Mmmmm - mõnusalt maitsvad.

Peo lõpetas kinkide jagamine, iga laps sai salmi lugeda, mõni julgem laulis ka, kingita ei jäänud keegi.

Oli väga vahva võluväge ja headust täis pidu.

VABATAHTLIKUD: Aleksandra Popova, Kersti Urbala, Maria Kullamagi, Irina Landa

Toetajad

Fondi püsiannetajad     Cake Your Day     Citrus Studio    Jekaterina Rožinova