Minu unistuste päev

Pipi Pikksukk Tallinna Lastehaiglas

Pipi tõi lastele palju rõõmu

Pipi külastas koostöös Minu Unistuste Päevaga taas Tallinna Lastehaigla lapsi. Tedretäppide ja oranžide patsidega tüdruk kohtus lastega ka selle aasta kevadel, kuid seekordne külaskäik oli sootuks teistsugune.

Mängutoas ootasid juba ees kolm lustakat poissi ja üks pisike rõõmupall, kes oli kõvasti oma isa külge klammerdunud. Pipit nähes nende rõõm suurenes veelgi.

Poisid asusid kohe nuputama, kuidas Pipi kohvrit lahti teha – ei käinud see luku ega trukiga. Ja küll seda kohvri sisu alles uuriti ja puuriti! Seejärel rääkisid lapsed Pipile vahvaid lugusid ning selgus, et neil on sarnased huvid – kõik armastavad jalgpalli!

Emmed, issid ja vanavanemad mängisid koos lastega. Ka neil oli elevust oi kui palju. Seltsiks oli Pipi toonud ka oma ahvi Härra Nilssoni!

Kui jutud räägitud ja mängud mängitud, oli meisterdamise aeg! Igaüks meisterdas omale ajalehest Pipi, et mälestus vahvast tegelasest jääks nendega kauemaks.

Pipi külastas ka neid lapsi, kes paraku mängutuppa tulla ei saanud.

Lapsed nautisid koosveedetud aega täiel rinnal.

VABATAHTLIKU TAGASISIDE:

"Minu kõrvus kostuvad veel praegugi väga selgelt laste kilked ja rõõm, mis neile Pipiga koosolemine tekitas. Ühe lapse ema poetab pisara ja tänab südamest üllatusvisiidi eest. Olgu need emotsoonid suureks abiks tervenemisel ja muutku kõikide laste ja nende perede päevad rõõmsaks! 

Aitäh, Minu Unistuste Päev!"