Minu unistuste päev

Kirilli unistuste päev

Unistuste päev Legolandis

Kirill on väga aktiivne ja rõõmsameelne laps ning ainuke asi, millega ta saab mitu tundi järjest mängida, on LEGO klotsid. Legolandi reisimisest unistas poiss juba ammu.

Kirill jagas oma päeva õe Polina ja emaga. Tema seiklus algas väga vara hommikul, siis, kui unistuste täitja Kersti meile järgi tuli, et viia meid lennujaama. Sooja vastuvõtu järel saadeti meid koos lennujaama meeskonnaga lennukile. Kersti kinkis lastele pehmed pikad ussid, tänu millele lapsed pool teed magasid, sest nendele oli hea oma pead toetada ja neid kallistada.

Billundisse saabusime õigeaegselt, võtsime takso ja jõudsime juba hommikul hotelli LEGOLAND. Ilm oli väga ilus ja hoolimata sellest, et äratus oli nii vara, jooksid lapsed säravate silmadega ringi. Meie tuba polnud veel valmis, jätsime oma asjad hoiuruumi ja läksime Legolandi avastama – uksed just avati ja meil oli terve päev ees!

Täiuslik päev halloweeniks kaunistatud Legolandis

Legoland oli halloweeniks väga uhkelt kaunistatud. Mitu tuhat kõrvitsat, igal pool õelad putukad jne. Lastele see väga meeldis. Läksime Ninjago alale, see on Kirilli lemmik. Käisime peaaegu kõikidel atraktsioonidel, ainult kolmele Kirill ei pääsenud, sest pikkus ei andnud välja. Poiss oli väga julge ja käis isegi uuel atraktsioonil „Kotkas“. See on üks parimatest Legolandis, ehitatud sellel aastal Legolandi juubeliks. Kirilli silmad särasid õnnest ja emotsioonid olid väga võimsad.

Billundi Legolandil täitus sel aastal 60 aastat. Legolandi Miniland on ikka super - erinevad maad on rajatud LEGO-klotsidest, kõik liigub, saab vajutada nuppudele ja kogu aeg juhtub midagi imelist.

Meie hotellituba oli samuti ülihea ning lapsi ootas ka seal väike LEGO kingitus. Õhtusöögi muutsid eriliseks legofriikartulid ja jäätis, mida Kirill ja Polina said oma maitse järgi valida 😊 Toas vaatasid lapsed veel LEGO Ninjago multikaid ja mängisid magamaminekuni.

Ikka väsimatult edasi

Järgmisel päeval pärast maitsvat hommikusööki asutasime end kohe jälle Legolandi. Päike paistis ja oli ebatavaliselt soe oktoobrikuu ilm. Oli laupäev, halloween ja Taani lastel koolivaheaeg – kõikjal rahvast väga palju. Aga vaatamata sellele, et järjekorrad olid pikad, jõudsime päris palju vaadata ja nautida. Leidsime mõned atraktsioonid, mida me eelmisel päeval polnud märganud. Üllatuseks oli, et kõik atraktsioonid töötasid kella kaheksani ja paljud isegi üheksani õhtul. Päeval tegime väikese pausi, et säästa jõudu õhtuseks käiguks.

Pimedas oli ümberringi põnev, nagu võlumaailmas, käik säras, kohutavad hääled igal pool. Lapsed tegid pildi Draculaga. Meie viimane atraktsioon oli „Kotkas“, seda vist olime kõige rohkem külastanud ja Ninjago sõitu olime vähemalt kuus korda teinud.

Meie imelise õhtu lõpetas mälestusväärne ilutulestik. Nii ilusat ilutulestikku pole ma oma elus näinud, lapsed ütlesid sama. Muusika oli väga ilus, laste lemmiklaul „Ghost busters“ 😊

Muljeid jätkus kogu koduteeks

Kojulend Helsingisse läks väga kiiresti, lapsed jagasid muljeid ja emotsioone. Lennujaamast võtsime takso sadamasse. Olid ummikud ja ma väga muretsesin, et me ei jõua... Jõudsime sadamasse 5 minutit enne reisile registreerimise lõppu. Vedas 😊 Laeval jätsime oma asjad kajutisse ja läksime lõunale. Kirill sõi suures koguses oma lemmikuid krevette 😊 Pärast puhkasime kajutis ja tegime lollusi. Sadamas ootas meid Minu Unistuse Päeva tegevjuht Kristiina sildiga „KIRILL“. See oli väga armas. Kirill oli väga uhke selle üle. Lapsed jagasid oma ülevoolavaid emotsioone ka temaga.

VABATAHTLIKUD: Kersti Urbala, Kristiina Gabor-Mägi ja Elge Lind (keeletoimetaja)