Minu unistuste päev

Kirilli unistuste päev

Veepargi külastus jättis kustumatu mälestuse

Iga inimene unistab millestki, nii ka mina. Uskuge või mitte, aga minu unistus sai teoks.

Kõik algas siis, kui tutvusin ühe toreda inimesega – Irinaga. Siiras ja heatahtlik neiu, kes aitas kaasa mu unistuse täitumisele.

Unistasin külastada Lätis asuvat Jurmala kuurorti, eriti selle kuulsat veeparki. Kõik läkski imehästi – minu unistuste päev oli eriline ja meeldejääv. Selliseid päevi on paraku mu elus väga vähe.

Sõit Jurmalasse oli pikk, kuid aeg lendas märkamatult. Kaasas oli kogu mu pere ja parim sõber. Kohale jõudes viisime kõigepealt oma asjad Jurmala Spa hotelli ja puhkasime pisut. Milline uhke tuba mul oli! Toa ukse peal ootas mind ka väike üllatus – silt sõnadega „Tere tulemast, Kirill!“

Hiljem läksime mere äärde jalutama. Ilm oli fantastiline. Nägime ära ka populaarse jalakäijate tänava, millel nimeks Jomas tänav.

Uhked liumäed

Õhtust sõime Lidos, kus tellisin oma lemmiksöögi – kanašašlõki kartulitega ja värskelt pressitud apelsinimahla. Oli väga maitsev.  

Järgmisel päeval külastasimegi Livu Akvaparks veekeskust. See oli hiigelsuur, kõikjal nii palju põnevaid atraktsioone! Kunstjõed ja suured liumäed! Isa ja vanem vend lasid alla kõige kõrgemast liumäest. Mina, ema ja mu sõber valisime väiksemad. See oli unustamatu elamus, eriti liumäest alla basseini prantsatamise hetk. Ka lainetega bassein oli vinge, justkui ujuksid meres.

Kui me atraktsioonidest väsisime, taastasime jõudu mõnusas mullivannis.

Nende kahe päeva jooksul sai päris palju pilte tehtud. Ikka selleks, et seda imelist positiivseid emotsioone ja üllatusi täis päeva hiljem jälle meenutada. Ma olen väga õnnelik!

TAGASISIDE:

Suured tänud Irinale ja kõikidele teistele, kes aitasid korraldada Kirilli unistuste päeva! Ta on vaimustuses! Õnnelikud lapsed – see on parim kingitus vanematele! Suur tänu teie suurte südamete eest, et kingite lastele rõõmu! Las ka teie unistused täituvad. - Kirilli ema

VABATAHTLIKUD: Irina Landa, Leonardo Unda