Minu unistuste päev

Katerina unistuste päev

Katerina printsessihõnguline unistuste päev


Esmapilgul tõsine ja vaiksevõitu Katerina paistis oma kingituste- ja üllatusterohkel unistuste päeval silma helge naeratusega.

15-aastane Katerina on väga andekas joonistaja ja meisterdaja ning nagu paljudele noortele neidudele ikka, meeldivad temalegi iluprotseduurid. Oma unistuste päeval sooviski ta meisterdada ägedaid ehteid, tegeleda kunstiga ning tunda end tõelise printsessina. Tüdruk unistas ka restoranikülastusest, kus ta saaks üle tüki aja taas hamburgerit ja friikartuleid mekkida. Seda kõike soovis ta kogeda koos oma õe, ema ja isaga.

Unistuste päeva hommikul ootas Katerinat maja ees valge limusiin, mis sõidutas ta esimesse sihtkohta. Limusiinis avastas ta ka magusa kingituse, milleks oli kastitäis Jäämari maasika smuutijäätist!

Valmis tõeline kunstiteos

Limusiin peatus Tartu Kõrgema Kunstikooli ees. Seal asus kooli nahaosakonna juhataja Katerinale ja tema õele õpetama sellist marmoriseerimise tehnikat nagu Ebru (türgi keeles ”pilvekunst”). Paberi marmoriseerimise ehk tilgatrüki tulemusena valmis tõeline kunstiteos, mis kohapeal ära raamiti. Kuldsest nahast sai tehtud veel käevõrusid ja rinnaprosse, mille tüdrukud kohe kasutusse võtsid.

Seiklused jätkusid, kui sportauto Porsche 911 tüdrukud Emajõe-vaatega Dorpat restorani lõunale sõidutas. Sportautost leidis Katerina järgmise kingituse – uhke meisterdamiskomplekti Meister Disainilt!

Dorpatis täitus veel üks Katerina unistustest, kui ta sai üle pika aja süüa eritellimusel valminud veiselihaburgerit ja friikartuleid. Et lõunatamine lõbusam oleks, õpetas samal ajal Tähe Pidu MTÜ tüdrukutele õhupalliloomade meisterdamist. Kingituseks saadud kümme õhupalli lennutas Katerina särava naeratuse saatel taeva poole.

Ilu jäädvustati piltidele

Pärastlõuna veetis Katerina aBella ilusalongis. Lahked salongitöötajad võtsid tüdruku oma hoole alla ning tegid talle massaaži, maniküüri ja pediküüri. Pausi ajal sai Katerina ühe ägeda iluteemalise kingituse Sirowa Tallinn AS-ilt. Seejärel iluprotseduurid jätkusid ning tüdrukule tehti äge soeng ja meik. Katerina oli tõeline printsess! Et kogu tema ilu jäädvustada, sai tehtud rohkelt ilufotosid.

Katerinat üllatati veel mitmete kingitustega. Ilusalongi töötajad kinkisid talle rukkilillekimbu ning ilutoodete kinkekoti. Mirtex Lilled saatis samuti ülisuure lillekimbu ja õhupalle. Ka need õhupallid lennutasid tüdrukud taeva poole.

Õhtu jätkus restoranis Hõlm, kuhu tulid ka vanemad. Õhtusöögi kõrvale pakkus rõõmu ja elevust laste sõber Hull Teadlane, kes tutvutas perele teadusmaagiat ning peitis lõpuks kogu pere tossupilve sisse.

Päeva lõpus kinkis restoran Hõlm Katerinale veel 15 lillat õhupalli (lilla on Katerina lemmikvärv!), Apollo kino kinkis VIP kinokülastuse ning Amserv Auto AS üllatas suure kunstikomplektiga.

PERE TAGASISIDE: 

”Tere! Suured tänud Katerina unistuse päeva eest. Kõik oli viimase peal! Kõik oli väga, väga hästi organiseeritud. Muid sõnu ei ole!!! Katerinale meeldis kõik ja meile samuti. "- Dmitri, Katerina isa

VABATAHTLIKUD: Kertti-Airin Pärli, Liina Arumägi, Mari-Liis Männik

Toetajad

Julia ja Aleksandri pulm    Abella Ilusalong    Amserv Auto AS    Dorpat Restoran    Mahe Jäätis  OÜ    Mirtex Lilled  
Meister Disain    Hull Teadlane   Apollo Kino   Restoran Hõlm     Kõrgem Kunstikool Pallas    Maila Käos     MTÜ Tähe Pidu    Limusiini Rent Tartus    Sirowa Tallinn AS    Fotograaf Madli Viigimaa    Martin-Egert Kangur