Minu unistuste päev

Kaspari unistuste päev

Kaspari adrenaliinirohke unistuste päev

Kaspari unistuste päevale kardirajal ja spaas lisasid põnevust lõbusad vihjekaardid ja üllatuskülaline, keda nähes poiss väga õnnelik oli.

Meie Unistuste Haldjad kohtusid Kaspari ja tema perega juba enne aastavahetust, kuid koos otsustati, et personaalpäev korraldatakse kevadel, kui ilmad juba soojemad.

Esmapilgul tundus Kaspar tagasihoidlik ja vaikne poiss, kuid maast ja ilmast jutustades, hakkasid tema unistused tasapisi selguma. Saime teada, et talle meeldivad adrenaliini pakkuvad spordialad, sh muidugi ralli. Nii tekkis idee, et üks osa unistuste päevast toimub LaitseRallyPargis. Lisaks saime teada, et pere on juba ammu unistanud veekeskuse külastamisest, milleks neil pole võimalusi olnud. Päeva planeerimisel arvestasime ka sellega.

Kuna Kasparile meeldivad üllatused, otsustasime unistuste päeval enne aktiivseid tegevusi jagada vihjekaarte, et päev veelgi põnevam saaks.

Kohtusime laupäevasel päeval Kaspari ja tema pereliikmetega Tallinna külje all asuvas LaitseRallyPargis. Ilm oli imeilus! Päike säras kõrgel taevas ja kõik olid rõõmsad, et lõpuks oligi kauaoodatud unistuste päev kätte jõudnud!

Üllatuslik võit

Esmalt sai Kaspar proovida rallisõidu simulaatorit, mis osal suisa südame pahaks ajas, kuid mida Kaspar igati nautis.

Lisaks simulaatorile sai uudistatud ka liikluslinnakut. Kaspar, tema õde ja parim sõber sõitsid seal ringi ning panid liiklusmärkide ja liiklemise alal oma teadmised proovile. Seegi tegevus meeldis noortele väga. Seejärel viisime kardirajal läbi võistluse, mida Kaspar algul pelgas. Ent kui meid rahustati, et kardirajal oleme ainult meie ning kohe ei peagi väga kiiresti sõitma, arvas ta, et sellist võimalust ei saa kasutamata jätta. Meie kõigi üllatuseks sõitis kõige kiiremini just Kaspar, kes ka võistluse võitis. Meil kõigil oli nii hea meel!

Järgmiseks tutvustas imetore Geilika vanade autode kollektsiooni ning peale seda sõitsime veel rallisimulatsiooniga. Kaks tundi LaitseRallyPargis möödus väga kiiresti.

Autos ulatas meie vabatahtlik Liis poisile uue vihjekaardi. Ees ootas mõnus lõuna Tallinnas Soo tänaval asuvas Uulitsa tänavatoidurestoranis. Kuna Kaspari lemmiktoitudeks on burgerid ja friikartulid, siis seal saigi ta maitsvat käsitööburgerit proovida.

Järgmine vihjekaart oli kõige põnevam. Varem oli teada, et personaalpäev on kahepäevane, kuid üllatuseks jäi, kus pere ööbib. Kui selgus, et nad veedavad öö Viimsi SPA-s, oli rõõm suur. Seal oli neile ette nähtud vee- ja saunakeskuse piiramatu kasutus.

Tuttav teleekraanilt

Spaasse saabus ka üllatuskülaline – Robert Täht. Nimelt on Kaspari lemmikspordialadeks võrkpall ja jalgpall ning lemmiksportlane justnimelt võrkpallur Robert.

Robert tõi Kasparile kingituseks oma autogrammiga fännisärgi. Samuti kutsus võrkpallur teda Eesti koondise mängudele ja avaldas lootust, et Kaspar elab ka edaspidi talle televiisori vahendusel kaasa. Kaspar oli väga üllatunud ja õnnelik. Koos tehti mitu pilti!

Järgmine päev algas ühise hommikusöögiga Viimsi Spa-s. Viimane vihjekaart hommikusöögilauas viis pere kinno ja lõunatama. Viimsi kinos said nad endale ise meelepärase filmi valida.

Lõunat sõid nad Mack Bar-B-Que restoranis, kus kõige suurema üllatuse osaliseks sai Kaspari õde, kui ta lausa hiiglaslikku burgerit nägi!

Nii saigi Kaspari kahepäevane unistuste päev läbi ning mõned päevad hiljem saabus postiga ka jalgpallur Ragnar Klavani pühendusega särk, mis tegi poisi väga õnnelikuks.

VABATAHTLIKUD: Grete-Liis Lepp, Maris Süld, Liis Leuska

Toetajad

Pardiralli    LaitseRallyPark     Sportland Eesti     Uulits    Mack Bar-B - Que    Viimsi Kino   Ragnar Klavan   Robert Täht