Minu unistuste päev

Hanna-Liisa unistuste päev

Värskendav spaapuhkus pani Hanna-Liisa silmad särama

Hanna-Liisa on tõeliselt tark ja armas tütarlaps, kes tunneb rõõmu pisikestest asjadest. Kui me Hanna-Liisa ja tema ema Küllikiga esimest korda kohtusime, siis ei osanud ta kohe öeldagi, millest unistab. Rääkisime muu seas kassidest ja koertest, kuulsustest ning joonisfilmist „Frozen“.

Hanna-Liisa on varem nii mõnegi Eesti kuulsusega juba kohtunud ning see ei tundunud tema jaoks kõige tähtsam. Ent pikapeale saime teada ühe väga laheda fakti – ta jumaldab kartulit! Olgu see kartul siis keedetud, praetud või friteeritud, kõik meeldib! Ema Külliki mainis veel, et see laps on küll väga õiges kohas sündinud, sest on ju kartul eestlase toidulaual pea asendamatu.

Ühel mõnusal reedesel päeval märtsi alguses, sõitis pere Tallinnasse. Siis ei teadnud veel ka ema Külliki, kuhu nad täpsemalt lähevad. Nii tore, et saime kõigis elevust tekitada! Enne minekut andsime emale üle Hanna-Liisa kingituse, et sõidu peal veelgi rohkem põnevust oleks.

Limusiinisõit tekitas elevust

Esimene sihtkoht oli Hilton Tallinn Park hotell. Jah, me saatsime Hanna-Liisa oma perega spaapuhkust nautima! Seal ootas neid hotellituba koos õhupallidega, samuti tort (hotelli poolt) ja sushi (SushiCati poolt). Kui pere oli puhanud ja keha kinnitanud, oodati neid juba spaasse veemõnusid nautima.

Õhtul aga suundus pere söögikohta Toits ja sinna mindi koguni limusiiniga! Hanna-Liisa oli limusiiniga sõitmisest väga elevil ja rääkis sellest veel järgmisel päevalgi. Toidukohas maiustas Hanna-Liisa loomulikult oma absoluutse lemmiktoidu kartuliga. Krõbedad friikartulid koos viinerite ja värske kurgiga maitsesid ikka tõelise laste klassikana!

Laupäeva hommikul ootasid Hanna-Liisat ja Küllikit peale hommikusööki spaaprotseduurid, mida nad väga nautisid. Ema tagasiside põhjal nautis Hanna-Liisa oma unistuste päeva igati ning see päev jääb tema mälestustes elama. Naeratus tüdruku suul oli selle kinnituseks.

TAGASISIDE:
"Suur aitäh teile! Te olete teinud nii suure heateo, mida ei oska kirjeldadagi. See sära ja rahulolev pidev naeratus Liisa näol täna oli... aitäh ja kallid!" - Hanna-Liisa ema

VABATAHTLIKUD: Marielle Mugra, Liisi Sagor, Kersti Urbala, Heinike Luht

Toetajad

Koduekstra     Hilton Tallinn Park   Sushicat    Toits       Põhjamööbel      fotograaf Reet Suhova