Minu unistuste päev

Genneri unistuste päev

Genneri mehine unistuste päev

Gennerit võiks iseloomustada järgmiste sõnadega: vähe juttu, palju sisu. Lapse ja tema perega esmakordselt kohtudes sai meile üsna kiiresti selgeks, et Genneri unistuste päev tuleb väga mehine. Nimelt meeldib noormehele väga poksimine ning vabal ajal hip-hop muusikat kuulata. Vestluse käigus saime teada, et poisi lemmik bänd on 5Miinust.

Taipoks ja higimullid

Oma unistuste päeva esimese poole veetis Genner koos venna Remyga Arigato spordiklubis, kus Võitlusspordi Akadeemia treener ja mitmete uhkete tiitlitega pärjatud profisportlane Kevin Renno ning abitreener Andra viisid poistele läbi taipoksi personaaltreeningu. Vabatahtlikud olid juba peale soojendust omadega täiesti läbi, kuid Genner ja Remy tegid trenni aktiivselt kaasa ja õppisid uusi tehnikaid. Ei pea vist lisama, et poistel oli adrenaliin laes ja väsimusest polnud siin juttugi. Trenni lõpetuseks kinkis Kevin Gennerile ka poksivarustuse, et noormees saaks oma lemmik spordialale ka edaspidi pühenduda.

Kohtumine bändi 5Miinust liikmetega

Pärast korralikku trenni võtsime suuna suvepealinna Pärnusse, et minna pitsat sööma ning kohtuda bändi 5Miinust liikmetega. Genneri ja Remy nägudest võis välja lugeda suurt hämmingut, rõõmu ja elevust, kui pitsakohta astusid ühtäkki sisse 5Miinust poisid. Koos veedeti mõnus lõunapoolik, aeti juttu ja söödi kõhud head paremat täis. Tegemist oli tõeliselt toredate ja vahetute muusikutega, kelle seltsis möödus aeg lennates! Bändipoistel oli Gennerile ja Remyle ka tore üllatus- kutse sama päeva õhtul Vallikäärus toimuvale kontserdile, kus lisaks 5Miinusele astus lavale ka Reket ja Arop. Nii said poisid oma lemmikute kontserti nautida nii lava eest kui ka backstage´s ning tunda tõelise räppari elu ka laval!

 VABATAHTLIKUD: Triinu Tapper, Kertu Karu