Minu unistuste päev

Emma Sophia unistuste päev

Pardirallilt seiklusparki

Emma Sophia osales selleaastasel Pardirallil ning riputas paljude teiste laste seas oma soovi unistuste puule. Tüdruk unistas minna koos sõbrannadega seiklusparki, et veeta seal üks ilus suvepäev. Loosimise ajaks oli Emma Sophia Pardirallilt küll lahkunud, kuid uudised loosivõidust jõudsid ruttu temani. Tänaseks on tema unistus täitunud.

Emma soovis minna Nõmme seiklusparki, kuna ta ei olnud seal varem käinud. Koostöös Nõmme Seikluspargiga broneerisime talle sobiva aja. Lapsed olid tublid ja võtsid ette suisa uskumatuna näivad ülesanded, mis jäävad ületamatuks nii mõnelegi täiskasvanule.

Pärast paaritunnist seiklust puude otsas olid kõigil juba kõhud tühjad. Toimus piknik, kus meie koostööpartneriks oli Apollo Kohvikud OÜ. Mahla- ja kohvibaar Blender valmistas lastele maitsvad wrapid ja smuutid, et kulutatud energia taastada.

TAGASISIDE:

Meile väga meeldis, äge! Ja seal oli väga tore neid radu teha, sest need ei olnud liiga rasked, kuid samas ka mitte liiga kerged. Kui me Emmaga neljandale rajale läksime, oli see ikka päris õudne, eriti see keskmine laskumine. Aga jah, tore oli!

VABATAHTLIKUD: Teele Kants, Eigo Tambik