Minu unistuste päev

Darja unistuste päev

Darja unistuste päev veekeskuses

Darja on andekas ja rõõmsameelne tüdruk, kes on suur loomasõber ja kes oskab väga hästi meisterdada. Ent üle kõige maailmas armastab ta hoopis ujumist. Tema suur unistus oligi külastada Atlantis H2O veekeskust Viimsis.

Nii planeerisime Darjale ja tema perele vahva päeva Viimsi spaas ja veekeskuses.

Oli laupäevane päev. Kohtusime perega Tallinn Viimsi SPAs, mille spaa- ja saunakeskus on H2O veekeskusega ühendatud. Lõunasöögilauas Black Rose pubis rääkis Darja meile oma armsatest koertest, kes teda koju ootama jäid. Samuti vestlesime pikalt unistustest. Nautisime igati meie ühiselt koos veedetud aega koos maitsva toidu ja jäätisekokteilidega.

Pärast lõunasööki tutvustas Viimsi SPA töötaja meile nii hotelli kui ka spaa poolt. Ja siis oli aeg veekeskuses lustida!

Kuna Darja elab Tallinnast väljas, pakkusime talle Viimsi SPA hotellis ööbimisvõimalust, et ta saaks nii spaa- kui ka veekeskuse teenuseid täiel rinnal nautida.

Õhtul kallistasime Darjaga ning soovisime talle ägedat unistuste päeva ja helesiniseid unenägusid ilusas hotellitoas. Unistused on ikka ütlemata vahvad!

Heategevusfond Minu Unistuste Päev viis Darja unistuse ellu pärast suvel toimunud Mahlasummerit, kus tüdruk võitis oma unelmate päeva loosi tahtel.

VABATAHTLIKUD: Kersti Urbala, Irina Landa