Minu unistuste päev

Aroni unistuste päev

Aroni unistuste päev Spot of Tallinnas

Aron on väga aktiivne väike poiss, kes tegeleb paljude erinevate asjadega. Näiteks meeldib talle tõuke- ja jalgrattaga ringi kihutada, parkuurida, ronida ja batuudil hüpata. Lisaks selgus Aroni ja tema pereliikmetega vesteldes, et ta on suur autohuviline. Tema lemmikauto on Ferrari ning üheks suureks iidoliks rallisõitja Ott Tänak. Samuti fännab Aron seriaali „Padjaklubi“, lausa nii väga, et paneb iga osa salvestama, et midagi kaotsi ei läheks.

Aroni unistuste päev algas suure üllatusega, sest tal polnud aimugi, millal see päev toimub. Ootasime Aronit pühapäeva hommikul koos tema sõpradega koduhoovis. Teatasime, et täna korraldame talle lõbusa, üllatusi täis päeva. Seejärel istusime koos Aroni ja tema sõpradega taksosse ning alustasime sõitu elamusspordikeskusesse Spot of Tallinn. Hiljem liitusid ka Aroni vanemad.

Kuna see kõik oli väga ootamatu, oli Aron alguses üsna napisõnaline. Ent ta muutus kohe palju julgemaks, kui Spot of Tallinn keskuses tõukerattaid, trampoliine ja rulaparke nägi. Kõik poisid olid elevil!

Instruktor Tanel viis poisid trampoliinidele, kust sai hüpata suurde pehmete poroloontükkidega täidetud basseini. Sinna sai hüpata ka koguni nelja meetri kõrguselt, mis tekitas natukeseks vabalangemise tunde. Poistele pakkus palju elevust, kui instruktor suisa saltoga basseini hüppas.

Käisime ka pumptrack rajal, kus poisid tõukeratastega lainetavatel kurvidega radadel üksteise võidu ringi tuiskasid. Enne äraminekut said nad veel streetpark’is (tänavapark) end proovile panna.

Uutmoodi kinoelamus ja vahva üllatuskülaline

Seejärel liikusime Zelluloosi batuudikeskusesse. Mõtlesime, ehk on poistel suurest rahmeldamisest väsimus peal, kuid kaugel sellest! Kohe, kui pitsad ja Carmen Catering’i suupisted söödud olid, lipati batuutidele hüppama. Batuudikeskuses avanes võimalus külastada ka Multi-D kino, kus valik langetati filmi kasuks, mis kujutas mägiraudtee sõitu. 3D-prillide, toolide rappumise ja tuulega tekkis tunne, nagu oleks ise seal mägisel teel. Kilgete järgi võis järeldada, et poisid jäid filmivalikuga rahule!

Natuke veel lustimist ning siis oli aeg üllatuseks. Üllatuskülaliseks oli mustkunstnik Meelis Kubo, kes kaotas ära pallid ja “võlus” need siis jälle mitmekordselt tagasi, samuti muutis metallist kahvli pehmeks ja tegi veel mitmeid uskumatuna näivaid trikke. Kõik muudkui imestasid, kuidas sellised trikid üldse võimalikud on.

Lisaks mustkunstnikule valmistas Aronile üllatuse ka „Padjaklubi“ tuntud näitleja Kristel Aaslaid. Koos vaadati mustkunstietendust, räägiti juttu ja tehti pilte. Poisid suutsid isegi Kristeli nendega batuutidele kulli mängima meelitada.

Viimaks oligi aeg see tore päev lõpetada. Kinkisime veel Aronile Ott Tänaku allkirjaga meened, mis teda väga rõõmustasid. Lausa nii palju, et ta vahetas kohe oma T-särgi Ott Tänaku särgi vastu välja, ja pani kingiks saadud valge tutimütsi pähe, et kogu kambaga veel viimane pilt teha. Viimaks oli aeg kallistada ja hüvasti jätta. Väga tore päev, mis oli täis vahvaid tegevusi!

TAGASISIDE: "Kõige rohkem meeldis Aronile Spot of Tallinn, esimene trikitõukerada eriti! Väga meeldis talle ka instruktor, kes oli hästi sõbralik ja oskas lastega nii hästi suhelda. Ja milliseid trikke ta oskas – saltod! Igatahes kui vahepeal tundus, et trikitõuks on ajalugu, siis nüüd jagub seda juttu ikka pea igasse päeva. Teine asi, mille üle ta ikka väga uhke oli, olid Ott Tänaku asjad – torusall on absoluutselt iga päev kasutuses ning T-särk juba ära trööbatud, kuna oli vaja lasteaias kõigile näidata!

Tal oli väga hea meel ka selle üle, et sõbrad niimoodi kokku olid tulnud. Batuudikeskuses meeldis talle kõigiga koos kulli mängida ning ta oli rõõmus selle üle, et ka meie ja teie kaasa mängisite :) Kristel Aaslaid oli väga cool üllatus ja ka mustkunstniku trikid (eriti see pallidega, millesse Aron abiliseks paluti, ja kahvlitrikk) on siiani mõistatused :) Aron jäi oma päevaga küll väga rahule. Jõudsime koju ca kell 16, Aron vajus diivanile magama kell 19 ja ärkas järgmisel hommikul kell 8.30 :)"Liis

VABATAHTLIKUD: Helen Nurmsoo, Liisa Voo, Heini Saar, Tõnis Vahesaar

Toetajad

 Luisa Tõlkebüroo    Spot of Tallinn     Zelluloosi Batuudikeskus     Meelis Kubo     Carmen Catering    Kristel Aaslaid   Ott Tänak