Minu unistuste päev

Anneli unistuste päev

Anneli elamusterohke fotosessioon madudega

Anneli on rõõmsameelne Pärnu neiu, kellel on palju erilisi ja huvitavaid unistusi. Talle meeldivad eksootilised loomad ja sushi ning ta jälgib põnevusega blogija Fitloora ja meikar Liisa Leetma tegemisi.

Kui tüdruku unistuste päev kätte jõudis, tundsid isegi vabatahtlikud pisut ärevust korraldatud päeva ees, sest oodata oli uhket fotosessiooni koos pärismadudega!

Päevakangelanna Anneli ja Minu Unistuste Päeva vabatahtlik Piibe asusid juba varastel hommikutundidel Pärnust Tallinna poole teele. Vabatahtlikud Britt ja Laura ootasid neid Pirital Tallinna Botaanikaaias. Kui kauged külalised lõpuks kohale jõudsid, võiski päev alata!

Boamadu kaelas ei heidutanud

Õige pea saabus botaanikaaeda meikar Liisa Leetma, kelle energilisus ja rõõmsameelsus meid kõiki nakatas. Pärast tutvumist asus Liisa Annelile meiki tegema. Tal oli kaasas kõiksugu põnevaid pintsleid, lauvärve ja kreeme. Ka vabatahtlikud jälgisid kogu meigiprotsessi hoolega ning proovisid meelde jätta nippe ja trikke.

Elevus muudkui kasvas, sest varsti jõudis botaanikaaeda ka üks noormees kahe suure kastiga, kus sees olevat boamadu ja püüton! Meist keegi ei suutnud uskuda, et kastides tegelikult ka pärismaod on! Ent varsti saime kinnitust, et nii siiski on. Madude omanik Jonny-Harisson tutvustas end lähemalt ja vastas kõigile meie küsimustele. Kodus on tal lausa üle 85 eksootilise looma!

Noormees võttis maod kastidest välja ja lasi meil nendega tutvuda ning harjuda. Anneli ei kartnud üldse! Vastupidi, tüdruku silmad lõid põnevusest särama ning ta isegi ei võpatanud, kui talle boamadu kaela pandi. Fotosessioon võis alata!

Päev jätkus lemmikblogija seltsis

Tegime palju lahedaid pilte. Seejärel pidime aga Liisa, Jonny-Harissoni ja tema madudega hüvasti jätma. Anneli tunnistas pärast elamusterohket fotosessiooni, et tal on kõht vahepeal päris tühjaks läinud. Nii läksime sööma! Restoranis Sushi Plaza võttis meid vastu imeline meeskond. Lauda toodi suur vaagen sushisid ning restorani omanik andis Annelile üle kingituse ja rääkis meile nii sushi kui ka restorani ajaloost. Söök maitses oivaliselt!

Meiega liitus ka Anneli lemmikblogija Laura Liisa Leosk, keda tuntakse nimega Fitloora. Anneli sai temaga juttu ajada ja pilte teha.

Suures jututuhinas möödus aeg lennates ja peagi oligi aeg Pärnusse naasta. Kallistasime Annelit kõvasti ning lubasime, et kindlasti suhtleme ja saame veel kokku. Tüdruku naeratusest oli näha, et päev oli sajaga korda läinud!

 VABATAHTLIKUD: Laura Zirel, Britt Randma, Piibe Kadak, Piret Lakson

TAGASISIDE: "Jaanuari lõpus korraldati mulle unistuste päev. Oli väga tore tutvuda nii ägedate, sõbralike ja vingete tüdrukutega nagu Laura, Britt ja Piibe. Nendega oli väga tore suhelda ja meil oli alati millestki rääkida. Mulle väga meeldis mu unistuste päev, isegi rohkem kui meeldis – see päev jääb mulle igaveseks meelde ja südamesse. Olen väga tänulik, et see mulle nii vahvalt ja toredalt korraldati ja et sain nii lahedaid uusi tutvusi. Tänan väga Piibet, Laurat, Britti ja muidugi ka Minu Unistuste Päeva fondi sellise ägeda võimaluse eest nii ägedast päevast osa saada!"- Anneli

Toetajad