Minu unistuste päev

Vahva perepäev "Koos on toredam"

Spordipesas peeti maha üks vahva perepäev! :)

7. mail kogunesid kõik naerusuised ühiselt Spordipessa, et veeta peredega üks tore pühapäev. Spordipesa on koht Kristiine judosaalis, kus korraldatakse sportlikke üritusi lastele. Kohale oli tulnud kuus perekonda.

Päev algas kogunemise ja väikese kehakinnitusega ning seejärel kutsuti lapsed spordisaali, kus nendega hakkas tegelema Spordipesa mängujuht. Korraldati põnevaid ja aktiivseid spordimänge, näiteks erinevaid kullimänge kui ka paljudele tuttavat ja lemmikut „Heeringas, heeringas 1, 2,3“. Mängude vahele jäid söögipausid, millele aitasid kaasa Rucola, Vahvlihaldjad ja Loodusvägi. Lisaks sellele sai vabal ajal mürada ka näiteks spordibatuudil ja ronimis-kiikumisköitel. Lastel oli pidevalt nägu naerul ja palju tegemist. Kõik said omavahel hästi läbi ja leiti endale uusi sõpru! :)

Päev lõppes lastele väga meeldejäävalt- järsku hakkas komme sadama! Kõigile anti kinkekotid, millesse sai koguda rõdult alla visatavaid komme, mis loomulikult tekitas lastes palju elevust. Koju saatsime pered pisut väsinud end rahulolevate lastega.

VABATAHTLIKUD: Maris Süld, Kristina Aarela, Helen Nurmsoo

TAGASISIDE:
„Täname vahva peo eest! Karl Martin ja Karita olid väga rahul! :)„ –ema Katrin ja isa Martin

„Tere! Aitäh teile, et kutsusite meie pere. Oli väga hästi organiseeritud... magus ja hea toit.. erinevad mängud.. lapsele meeldis!“ -Mihhaili pere