Minu unistuste päev

Tsirkuse teemaline uusaastapidu

Jaanuaris toimus Minu Unistuste Päeva suur tsirkuseteemaline uusaastapidu! :)

Viktoria restorani hubastes ruumides said kokku mustkunstnik, maotaltsutaja, õhupallimeister, näomaalijad, hulgaliselt tsirkuseartiste, kloune ja lõbusaid külalisi. Maiustada sai hea ja paremaga- popkorn praksus ja jäätis udutas.

Kui pered Viktoria restorani saabusid, läks kohe suureks saginaks: meeleolukad perepildid valmisid kireva fotoseina taustal, õhupallimeistri osavad sõrmed keerutasid valmis hobuseid, kassipoegi, võlumõõkasid ja palju muud põnevat. Näomaalijate hoolsa käe all muutusid lapsed haldjateks, haikaladeks ja luukeredeks. Loomulikult peomeeleolu lõi ka äge muusika!

Peolaualt leidis igaüks midagi mõnusat: Caesari salatit, kananagitsaid ja koogikesi Carmen Cateringilt, lihapirukaid Eesti Leivatööstuselt, puu- ja köögivilju ning minicroissante Viktoria restoranilt. Laste lemmikuks osutusid ehtsad tsirkusetoidud: popkorn ja UDU jäätisebaari kookose-mango jäätis, mis valmis otse publiku silme ees.

Lavale astus mustkunstik Richard Samarüütel, kelle kätetööna kadusid kaardid, välja ilmusid üllatusmunad ja toimus veel nii mõndagi kummalist. Pärast mustkunstniku etteastet saabus lavale Ainar Käär koos oma lemmikutega, kelleks, oh üllatust, olid maod. Ainar rääkis lähemalt, kus täpsemalt lõpeb mao keha ja algab saba, mida ja kui palju maod söövad ning muud põnevat.

Lisaks laval toimuva imetlemisele oli lastel ja vanematel võimalus ka ise käed külge panna. Lähemalt sai tutvust teha hirmuäratavalt suure, aga väga sõbraliku boamaoga ning armsa pisikese maisimaoga. Tsirkuseartistide juhendamisel harjutati trikke tsirkuseatribuutikaga.

Pealavale oli oodata veel üht suurt üllatajat: Vello Vaher koos tütardega esitas võimsa tsirkuseshow, mille hulka kuulusid trikid nii maa peal kui õhus.

Õhtu lõpetas meeleoluks disko peo diskori Urmas Lassi eestvedamisel.

Oli üks rõõmu ja elamusi täis päev!

TAGASISIDE:

„See oli kõige parem pidu kus mina käinud olen, ma ei tahaks, et see mitte kunagi lõppeks!“- Pert

VABATAHTLIKUD: Kristin Värno, Marleen Arus, Kristiina Gabor-Mägi, Evelin Tatter, Teele Kants, Annika Jenkins, Kersti Urbala, Martin Kõiv, Maris Süld, Maarja Vanags, Irina Landa,Kristina Jüriado

Toetajad