Minu unistuste päev

Saara unistuste päev

Imelise Saara unistuste päev täis balletti ja lemmiklauljaga kohtumist

Väike printsess Saara unistab saada baleriiniks ja üle kõige meeldib talle kuulata Liis Lemsalu lugusid. Nendest kahest armsast ja südamest tulevast unistusest piisas, et panna kokku üks mälestusterohke unistuste päev.

Graatsilised baleriinid

Kohtusime reede päeval Saara ja tema perega Tasapisitasakaal stuudios, kus tüdrukut ootas ees balletitund. Enne veel oli Saarale vaja õigeid trenniriideid. Siinkohal tuli vastu Evelily tantsutarvete pood, kes kinkis tüdrukule terve kotitäie imelisi baleriinile sobilikke treeningriideid, seal hulgas ka imevahva tutu seeliku. Saara nägi sellega välja kui printsess „Luikede järvest“!

Tutu seljas, suundusimegi stuudiosse tantsuõpetaja Dagmari juurde, kes kohe kenasti Saaraga tegelema hakkas. Vaid tunnike ja kõik balleti põhitõed olid selged! Küll see oli alles vahva! Tantsuõpetaja jagas palju kiidusõnu, sest Saara on tõesti väga tubli ja andekas laps. Tunni lõpus sai tüdruk stuudiolt kingituseks hulga meisterdamisasju ning Rahvusooper Estonia poolt piletid balletietendusele „Lumivalgeke ja seitse pöialpoissi“.

Imemaitsev lõuna

Tantsud olidki tantsitud ja suurte kallistustega oli aeg stuudiost lahkuda, seda ikka selleks, et minna vastu järgmistele tegevustele. Suundusime üheskoos sööma ameerikapärasesse pererestorani Mack Bar-B-Que Tartu maanteel.

Võrratult maitsev toit, mille tõi meieni sõbralik ja tore teenindus. Sealgi sai Saara kingituse, sedakorda kinkekaardi Tartu Observatooriumilt, et ta saaks minna koos emme ja issiga vaatama päris tähti, selle päris õige teleskoobiga! Saarale nimelt meeldivad tohutult tähed ja planeedid ning ta tahaks neid kõiki tundma õppida.

Suur lemmik- Liis Lemsalu

Viimaks ootaski meid ees Liis Lemsalu kontsert Vabaduse väljakul. Seal sai Saara kuulata oma lemmiklugusid, kuid kõige suurem üllatus ootas teda veel ees.

Pärast kontserti kutsus lauljanna väikese fänni endaga kaasa backstage’i, kus ta andis tüdrukule privaatkontserdi, esitades lugu „Sinu Ees“. Peale kooslaulmise sai Saara veel oma iidoliga juttu rääkida ja nii jutustas ta oma lõbusast „Unistuste Päevast“. Niisamuti, nagu väike Saara oli vaimustuses Liis Lemsalust, oli viimane vaimustuses väikesest Saarast. Aeg, mida nad koos veetsid, oli mõlema jaoks hindamatu.

VABATAHTLIKUD: Marleen Arus, Teele Kants