Minu unistuste päev

Perepäev Saaremaal Suure Tõllu puhketalus

Suure Tõllu puhkekeskuses peeti printsesside ja piraatide teemaline pidu Saaremaa Kallemäe kooli ja perekodude lastele!
Ühel päikselisel kolmapäeval kogunesid Minu Unistuste Päeva vabatahtlikud Saaremaal Suure Tõllu Puhkekülas, et valmistada ette printsesside ja piraatide teemalist pidu Saaremaa Kallemäe kooli ja perekodude lastele. Ootusärevus oli suur, sest see oli meie päris esimene
kord korraldada üritus Saaremaal. Õnneks olid meil abiks kohalikud aktivistid Kristi Kirss ja Mari Rauna, kes pool aastat tagasi käisid välja mõtte, et ka Saaremaa erivajadustega lastele võiks mõelda välja miskit toredat. Mõeldud, tehtud!
Armas oli vaadata, kuidas pered olid temaatiliste kostüümidega vaeva näinud. Korraga oli hoov Kariibimere piraate ja kaunites kleitides printsesse täis! Tüdrukute lemmik Elsa võttis lapsed ja vanemad naeratusega vastu ning maailma kõige energilisem piraaditar tervitas kõiki pardale jõudnuid ja jagas jahutuseks kosutavat smuutit.
Pidu võis alata!
Elsa koos piraadiga viisid läbi mitmeid lõbusaid mänge, kus lapsed said proovile panna nii oma osavuse kui ka loovuse. Tublidele jagati nii piraadipasse kui ka maiustamiseks kommi.
Perepäevalt ei puudunud ka loomad- kaunis hobune uhke kalessiga, mis sõidutas särasilmseid lapsi puhkeküla territooriumil ning imearmas malamuut Mia, kellesse on raske mitte ära armuda. Samal ajal maalis Irene kõigile soovijatele kaunid maalingud nii näole, kätele kui ka jalgadele ja lapsevanemad said Saaremaa kadakate vahel nautida lõõgastavat massaaži ning kuulata Kerli Remmelgase eestvedamisel väikest loengut muusikateraapiast.
Muhe fotograaf Allan Mehik klõpsis aga fotonurgas peredest lõbusaid fotosid. Kellel jaksu ja kannatust oli, said meisterdamisnurgas maalida ka rannakive.
Enne lõpuspurti võeti lauale nostalgilised vahvlid, mida lapsed said meelepäraste kreemidega täita ja maasikatega kaunistada. Küll need Vahvlihaldja vahvlid maitsesid ikka öige hästi Sumeda suvepäeva aitas õhtusse viia Teele Viira aktustiline kontsert, mis paitas kõrvu ja tõi mõnusa rahu hinge.
Nagu ikka saatsime pered naeratuste ja tänutundega koduteele, soojale suvepäevale kohaselt jahutavate jäätistega ja lubasime, et järgmisel suvel tuleb piraatide ja printsesside peole kindlasti ka järg.

TAGASISIDE:  "Suured tänud ja kallid!!! Tõesti tore päev koos superinimestega!"

VABATAHTLIKUD: Kristi Kirss, Mari Suursalu, Kersti Urbala, Erle Uus, Annika Põder, Kristiina Gabor-Mägi