Minu unistuste päev

Perepäev Glehni lossis

Trummipõrinat täis perepäev Glehni lossis

Ühel ilusal talvisel pühapäeval toimus maagilises Glehni lossis vahva perepäev Downi Sündroomiga Ühingu lastele. Külalisi tervitas ja juhatas saali päevajuht Pipi.

Ürituse alguses esines kümnetele väikestele ja suurtele pealtvaatajatele Sussi Teater oma tõeliselt vahva ja kaasahaarava lavastusega. Saalis valitses üldiselt pinev tähelepanelik vaikus, vaid ajuti kostis naerupahvakuid.

Pärast etendust lasid osalejad heal maitsta Mack Bar-B-Que pitsadel, mis olid tõesti hõrgud. Laudadel oli veel rohkelt snäkke, FruitXpress puuvilju ning erinevaid karastavaid jooke. Päev kulges edasi koos tuntud trummar Reigo Ahvenaga. Sellist vägevat trummide šõud, nagu Reigo korraldas, ei ole usutavasti selle lossi seinad varem kuulnud!
Kõik lapsed said lüüa isiklikku, laenuks saadud trummi ning võib vaid ette kujutada, milline võimas trummipidu sellest välja kujunes! Nii laste kui ka vanemate siirast vaimustust jätkus veel pikaks ajaks.

Rännati muinasjuturaamatu kaante vahele 

Kuid see polnud veel kõik! Olime ju ikkagi lossis ja kus siis veel muinasjutulise hõnguga kostüüme selga proovida kui mitte siin! Ja nii kehastutigi printsessideks ja printsideks. Prooviti pähe uhkeid kübaraid ja kroone ning tehti fotoseina taustal või lossi salasoppides endast vahvaid pilte. Lisaks kasutati võimalust lasta näomaalijal Siljal endale ka vastav eriline grimm teha.
Seejärel algas suur tants ja trall. Elav muusika pani puusa nõksuma igas vanuses külalisel ning lisaks haarati kätte erinevaid võimlemisvahendeid, millega tantsiti just nii nagu soovi oli. Päevajuht Pipi korraldas veel põnevaid ja kaasahaaravaid mänge ning meisterdas lastega paberist nukke. Lustliku perepäeva lõpetasid aga imemaitsvad Gustavi tordid, mis olid nii maitsvad ja mahlased, et keegi ei soovinud tortide juurest lahkuda. Päev tõi palju rõõmu ja positiivseid hetki, mida on siiani väga vahva meenutada!

VABATAHTLIKUD: Käthe-Riin Tull, Kristina Aarela, Silja Pikkaro, Rita Tubarik, Annika Jeniks, Helen Aarela, Kristiina Gabor-Mägi, Liis Leuska, Triinu Teesalu-Enok, Oksana Muraskina


TAGASISIDE:  
Tänud Minu Unistuste Päeva tiimile, et korraldasite Downi Sündroomi Ühingule perepäeva. Meile meeldis, et ürituse kavas oli erinevaid asju ja leidus mitmekülgset meelelahutust (kaasahaarav etendus, mängud Pipi ja teistega, kostüümidega pildistamine) ning samal ajal oli vanematel aega ka omavaheliseks suhtluseks. Ka toit oli väga maitsev ning juua jagus. Tänud sõbralikele korraldajatele, kes kohapeal asjad kenasti ohjes hoidsid :)“ - Marge Kato


Toetajad

ENDOVER   Reigo Ahven   KAJA OÜ    Glehni loss   Mac Bar-B-Que    GUSTAV    FruitXpress   Saku Õlletehas   MyChef   Funrent   Merros Stuudio   Näomaalingud OÜ   fotograaf Tatjana Siipan     fotograaf Gloria Maria Koppa
MTÜ Võimlemisklubi Piruett.     Kaari Sillamaa Kaunite Kunstide Kool