Minu unistuste päev

Normani unistuste päev

Normani adrenaliinisööstud ralliradadel


Kohtusime 17-aastase Normaniga juba sügise hakul, kui saime aimu tema huvide mitmekesisusest. Nii nagu temaealistele poistele kohane, huvitavad tedagi tehnikasport ja kiirused. Lisaks paeluvad noormeest ajaloolised filmid ja strateegilised mängud. Kui rääkida aga lemmiktoitudest, siis on tema vaieldamatuks lemmikuks Itaalia köök.

Seda kõike arvesse võttes andsime endast parima, et korraldada Normanile üks ilus meeldejääv päev, mil täituksid tema väiksemad ja suuremad unistused.

Kogeti suuri kiirusi

Normani unistuste päev – tegelikult räägime lausa mitmest päevast – sai alguse reede õhtul Viimsi hotellis Lavendel Spa, kuhu me Normani koos emaga majutasime. 

Laupäeva hommikul liitusid seltskonnaga ka Normani isa ja noor autorallisõitja Karl Kruuda. Et kiirelt jää murda ja päevast vahetut elamust saada, istus poiss autosse Karli kõrvale. Pere liikus teise autoga aga lähedalasuvasse bussijaama, et ka äsja Tartust saabunud vanaema peale võtta. Koos suunduti Tallinnast pooletunnise autosõidu kaugusel asuvasse kogupere meelelahutuskeskusesse Laitse Rallypark.

Tee peal rääkisime rallisõitja igapäevaelust, rallimaailma hetkeolukorrast, aga ka Normani isiklikest lemmikrallisõitjatest. Aeg lendas ning kätte oligi jõudnud päeva põhisündmus – autoga kimamine koos oma ala tipuga. Norman istus muidugi Karli kõrvale ja sai pähe suure kiivri. Nagu päris! Järgnev pooltund oli puhas nauding – suured kiirused, sekka kruusakrabin ja ehtsa ralliauto mootori hääled.

Kuid see polnud veel kõik! Järgnes elamusrikas võidusõit libedal kardirajal. Küll see oli lõbus! Võistlejate adrenaliinitase kasvas iga ringiga, kuni lehvitati must-valget ruudulippu, mis sõidu lõppenuks kuulutas. Ent kuna kõigil oli veel hoog sees, tegime teisegi raundi.

Uudistati unustatud rariteete

Pärast seda seadsime sammud uunikumide näitusele. Erilisel väljapanekul saime näha rida uunikume, mis vurasid igapäevaselt Eesti teedel umbes 90 aastat tagasi. Pere nautis näitust väga ning igaüks valis välja ka oma lemmikauto. Sellega lõppeski meie tuur Eesti rallimekas ning keerasime autoninad tagasi pealinna poole.

Meie järgmine sihtpunkt oli hubane Itaalia köögiga pererestoran Rucola. Seal täitsime kõhud ülimaitsva lasanjega ja sõime kooki, vesteldes samal ajal elust-olust ning rallipargi elamustest. Kõik oli kena ja toit maitses tõesti hästi!

Seejärel läksime Rocca al Mare kaubanduskeskusesse, et soetada kõigile pereliikmetele ujumisriided. Seda ikka selleks, et nad saaks õhtul Lavendel SPA hotellis spaamõnusid nautida.

Pühapäeva hommikuks oli perele planeeritud bussiga tagasisõit nende kodulinna Tartusse. Et neid aga veel kord üllatada, saatsime hotelli ette hoopis Normani ühe lemmikautodest – Tesla –, mis pere koju sõidutas.

Need päevad olid täis lusti ja naeru. Loodame, et Norman koos perega meenutab neil päevil kogetut hea sõnaga veel kaua-kaua. ☺

TAGASISIDE:

“Tahtsin teid veel kord tänada Normanile korraldatud unistuste päeva eest! Tahaksin teid tänada ka lihtsalt selle eest, et sellise elu olete endale valinud! Olete väga vajalikul ja tänuväärsel teel!"Margus, Normani isa

“Spaaelamus oli väga turgutav! Olin basseinis, kui rõõmupisarad otse vette tilkusid. Kõik oli väga hästi, aga kõige liigutavam on ikka inimeste panus. "Eva, Normani ema

VABATAHTLIKUD: Valdo Essmann, Sigrit Vaiksaar, Mari-Liis Altmann

Toetajad

KPMG     Lavendel SPA Hotell     Laitse Rallypark     TelliTesla    Escape Tartu    Karl Kruuda