Minu unistuste päev

Miia unistuste päev

Rõõmsameelse Miia päev koos oma lemmikvlogija Victoriaga! 

Särasilmse Miia unistus oli kohtuda oma lemmikvlogija Victoria Villiguga ning minna koos temaga pildistama. Mõeldud, tehtud! 

Lõbus šoping 

Nägime Miia, tema parima sõbranna Salme ja pereliikmetega Kaubamaja lasteosakonnas, kus tüdrukut ootas ees esimene üllatus – vlogija Victoria Villig isiklikult! Õhupallide, kallistuste ja naeru saatel saadi tuttavaks ning meeldivaid ootamatusi täis päev saigi hoo sisse. Kaubamaja lisas Miia unistuste päevale omapoolse üllatuse– võimaluse valida endale välja üks äge riietekomplekt! Tüdrukute näod läksid seepeale veelgi rohkem särama ning üheskoos rutati riiulite vahele uudistama. Prooviti, keerutati, tehti pilte, naerdi, jagati nõuandeid. Tunniajase šopingu järel leidsidki nad ühised lemmikud – kuldse tagi, sinise kleidi ja kuldsed sukkpüksid. Kuldset jakki Miia enam seljast ei võtnudki! Kuna plaan oli pildistama minna, siis tuli enne ka meikari juurest läbi käia, et tulemus veelgi ilusam saaks. Nii liikusimegi Kaubamajast meikar Piret Ujoki juurde, kes võttis meid vastu Rosalind Wellness ilusalongis. Piret tegi nii Miiale kui Salmele armsa tütarlapseliku meigi ning jagas meikimise kohta ka mõningasi näpunäiteid. Meiega kaasas olnud Victoria rääkis tüdrukutele oma meikimisharjumustest.

Kaarikuga läbi vanalinna

Seejärel, et nälg näpistama ei hakkaks, suundusime Ladina-Ameerika restorani La Tabla. Kuna söögikoha interjöör on vaatamisväärsus omaette, tegid tüdrukud palju Instagrami-pilte. Varsti sai Miia veel ühe armsa üllatuse osaliseks – südamekestega Anticca Murrina käevõrud nii endale kui sõbrannale, ühise sõpruse sümboliseerimiseks. Kallistusi, naeru ja piltide tegemist jagus tükiks ajaks! Meiega liitus ka Õrrekese õpitoa armas juhendaja, kelle näpunäidete järgi said kõik valmistada endale õnnekivikestest võtmehoidja. Meisterdamise järel liikusime edasi vanalinna, kus Miiat ja teisi ootas hobukaarik. Kaarikuga mööda vanalinna sõites ja kõigile möödaminejatele lehvitades tundis Miia end nagu tõeline printsess! Lõpuks oligi aeg pildistamise käes. Linnahalli juures ootas meid fotograaf Nele Tasane, kes tegi Miiast pilte nii treppidel, katusel, püsti, istudes, hüpates, joostes kui sõbranna, venna, ema, isaga. Et pildistamise ajal suu magus oleks, saatsid Vahvlihaldjad tüdrukutele kõike head ja paremat, mis ka pildile jäi.

Üllatav kutse

Päeva lõpetas mõnus õhtusöök Manna La Roosas. Sealgi ootas Miiat suur üllatus, kui ta sai tuntud lauljalt Karl-Erik Taukarilt kutse oma kontserdile Saku Suurhalli. Seal saavat rohkem juttu ajada ja poistega ka pilti teha. Seega ei olegi Miia unistuste päev veel lõppenud – Karl-Erik Taukari kontsert on ju veel ees. 

Vahvat päeva jäävad meenutama suur pildigalerii ning palju ilusaid mälestusi koos kõige kallimatega.

TAGASISIDE: "Lubasin natuke kommentaare saata ja pean ütlema, et see on siiani raske. Kõik oli nii vaimustav ... Ma vaatasin terve päeva oma väikest suurt tüdrukut oma parima sõbrannaga justkui pilve peal lendlemas. See oli minu jaoks minu unistuste päev. Üks ema ei oskakski vist paremat tahta. Tüdrukud nautisid kogu hingest igat hetke. Kummardused Victoriale, kes oli tõeliselt äge. Mulle meeldis kogu tema suhtumine – väga eluterve ja tubli tüdruk. Suured tänud talle osalemast! Ah ja siis Kaubamaja kingitus. No arvake ära, kas kuldne tagi on igapäevane riideese? Samuti on käevõrud tihedas kasutuses. Restoranid olid meile väga suureks üllatuseks. Kõik toidud olid väga maitsvad. Manna La Roosa ajal olid kõhud veel üsna täis, kuid sellegipoolest tegin lastele erilise valiku. Proovisime sinimerekarpe ja tartari. Ja see pole veel kõik – Karl-Erik Taukari kontsert on ju veel ees.  Ma ei teagi, mida veel öelda... Kõik oli tõesti äge ja emotsioone jagub veel kauaks-kauaks. 

Meie pere teeb Minu Unistuste Päeva perele sügava kummarduse! Suured tänud teile kõigile!!!"Miia, Salme, Markus, Raimond ja Kairi

VABATAHTLIKUD: Erle Uus, Klelia Peterson, Jaanika Lill, Ele Kuusk


Toetajad