Minu unistuste päev

Maribeli unistuste päev

Meisterkokk Maribeli tutvumine loomadega

Kvaliteetaeg sõprade ja perega

Kevadel kohtusime särasilmse Maribeliga, kes jagas meiega lahkelt oma unistusi. Saime teada, et tema suurimaks sooviks on veeta üks tore päev oma sõpradega, enne kui algab koolitee.

Unistuste päeval kohtusime Maribeli ja tema sõpradega Tallinna Loomaaias. Ilm esialgu meie plaane ei toetanud, kuid tubli giid Kertu lahendas vihmase olukorra kiirelt- suundusime õppeklassi, kus ta tutvustas meile erinevaid loomi. Lastel olid näod naerul ning elevust oli oi kui palju! Maribeli suureks sõbraks sai tuhandejalgne, kes edasi liikudes käsi kõdistas.

Veel enne teele minekut said lapsed maiustada maitsvate vahvlitega. Olid need alles krõbedad ja suus sulavad! :)

Kokanduse lummuses

Järgmisse sihtkohta sõidutas meid tõeliselt vinge retrobuss, mida igapäevaselt teedel ei kohta. Kõhud juba tühjenemas, võttis meid vastu Toiduakadeemia peakokk, kes tiimide vahel ülesanded ära jagas.

Valmis mitmekäiguline pidusöök ning Maribeli lemmik- pasta. Söögi tegemine tekitas palju elevust ning lapsed said omavahel suviseid muljeid vahetada, rääkida mida keegi teinud on ja lihtsalt mõnusalt üksteise seltskonda nautida.

Et koju jõudes Maribeli õhtu veel ei lõppeks, sai ta kingituseks oma lemmiklaulja Katy Perry särgi ning plaadi. Juba esimese laulu ajal oli näha, et tantsimine Maribelile meeldib ning annet tal jagub! Küll see oli üks vahva päev!

TAGASISIDE: „Soovime teid väga tänada selle toreda päeva eest! Maribeli soov oli sõpradega kohtuda ja koos midagi põnevat teha. Päev oli väga meeleolukas ja põnev, loomaaia õppeklass pakkus lastele suurt elevust ja kõige toredam oli Toiduakadeemia, kus sai ise toitu valmistada. Me väga täname unistuste päeva korraldajaid. See päev jääb meile alatiseks meelde.“ – Maarit, Maribeli ema

VABATAHTLIKUD: Meryl Kärner, Carina Kukk, Andra Viidikas