Minu unistuste päev

Madise Unistuste Päev

Madise unistuste päev koosnes kahest poissi huvitavast osast- teaduskatsetest ja põnevatest loomadest! :)

Madisega kohtudes saime teada paar asja, millest hakkasid hargnema mõtted. Nimelt meeldivad poisile väga loomad ning kodus meeldib talle keemia katseid teha. Just sellepärast toimus Madise unistuste päev 17. juunil Tallinna Loomaaias.

Päevaga alustasime lõbusalt ja aset leidis päevakangelasele ning ta õdedele, vennale ja vanematele teadusteater Kolme Põrsakese poolt. Kuna Madis teeb tihti ka kodus lihtsamaid katseid, siis teadis ta selle  kohta väga palju. Väga vahvalt said ka lapsed ise kaasa lüüa katsete tegemisel.

Pärast teadusteatrit toimus väike lõuna ja oligi juba aeg loomi vaatama minna. Kohe keemiaklassi kõrval oli laste loomaaed, kus meid ootasid kitsed, keda sai paitada ja kammida. Kõige rohkem tahtis Madis lõvi näha, kuid kahjuks oli loomade kuningas päikese eest varjus ja ta jäi sel korral nägemata.

Päeva lõpus sai poiss kingituseks kaasa karupoeg Puhhi kaisulooma ning Vembu-Tembumaa kinkekaardi, kuhu sellel suvel veel õdede, venna ja vanematega koos minna saab.

Oli tore päev täis teadust ja põnevaid loomi! :)

TAGASISIDE:
„Suur suur aitäh!!!!! Väga imeline päev oli. Madiseleväga meeldis loomaaias. Eriti need nõudlikud kitsed, kes muudkui pahandasid kui pai ei saanud. Ja loomulikult hiired ja jänesed ja ämblikud- kõiki tahetakse koduloomadeks. Vahelduseks oli isegi mulle väga mõnus päev, kui tavaliselt olen mina meie pere ainuke autojuht, oli tore vahelduseks taga istuda. Madis jäi teadusteatriga ka väga rahule. Väga meeldis talle pilve katse. Suur suur aitäh Kolm Põrsakest trupile, teile- unistuste päeva korraldajatele. Teie teod panevad laste silmad särama. Aitäh teile. Madisele meeldib kaisukas ka väga.“ – Madise pere

VABATAHTLIKUD: Cätly Heinpõld, Laura Zirel, Priit Välja.