Minu unistuste päev

Luisa unistuste päev

Rõõmsameelsele Luisale jäi oma lemmikbändist kustumatu mälestus

Luisa puhul sai kohe selgeks, et tal on üks ja ainus unistus – näha Norra pop-duot Marcus & Martinust!

Selle teadmiseni jõudsime siis, kui me Luisal Märjamaal külas käisime. Üks aktiivsemaid tüdrukuid, keda me seni kohanud oleme! Luisa ei püsinud üldse paigal, vaid tõttas meile kohe oma toaseinale joonistatud Marcus & Martinuse logosid näitama ning oma lemmiklaule laskma.

Vastutulelik mänedžer

Nii asusimegi tööle. Selgus, et poisteduo esineb küll peagi Helsingis, kuid piletid on ammu välja müüdud. Ent tuurimänedžer kuulas meie loo ära ja osutus õnneks vägagi vastutulelikuks. Nii kinkis ta Luisale ja tema õele Liisile parimad istekohad saalis. Enne kontserti oli perel Helsingis vaba aega, mida nad sisustasid poodlemisega. Loomulikult valis Luisa kõikide asjade seast välja just Marcus & Martinuse T-särgi. Samuti äratasid tema tähelepanu sätendavad meened, mida ta kohe usinasti kasutama asus.

Erilised pusad

Seda, et pere ootab ees kontsertikülastus, said Luisa ja tema õde teada alles lõunasöögilauas. Uudis vallandas mõistagi väikeste fännide rõõmulaviini. Enne kontserti said tüdrukud veel ühe üllatuse osaliseks, mis oli kirsiks tordil – endanimelised, eritellimusel valminud Marcus & Martinuse pusad! Nad olid silmnähtavalt rõõmsad, seda enam, et kellelgi teisel ju selliseid džempreid ei ole.

Veelgi rõõmustavam oli kontsert ise, mis jättis Luisale ja Liisile kustumatu mulje. Vaatamata pikkadele järjekordadele ja suurtele rahvamassidele olid nad väga positiivselt meelestatud. Hiljem selgus, et väsimatud tüdrukud vaatasid kontsertvideosid veel hiliste õhtutundideni.

VABATAHTLIKUD: Triinu Tapper, Kertu Karu, Angelika Aava

TAGASISIDE: "Viimasel aastal ei ole meie majas praktiliselt mitte millestki muust räägitud kui Marcus& Martinusest. Luisa väitis sajaprotsendilise kindlusega, et võimallus poistedua kontserdile minna on tema kõige suurema unistuse täitumine. Ta küll lootis, kuid ei uksunud, et see võiks üldse võimalik olla. Luisa rääkis et seal oma õega olla oli kõige lahedam asi maailmas. Ta ei suutnud uskuda, et tal lubati õde kaasa võtta."- Luisa vanemad